ФК «ЛМЗ-Квасилів» не втримав перемогу

Лише один матч з чотирьох останніх виграв ФК «ЛМЗ-Квасилів» у чемпіонаті Рівненського району серед команд вищої ліги. От і цього разу футболісти селища на власному полі не зуміли здолати головного аутсайдера змагань – кустинську «Горинь».

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Горинь» – 1:1 (0:0).

7 жовтня. 14.00. Квасилів. Селищний стадіон. 75 глядачів. 18 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: М.Таргонський, М.Яковець, Ю.Кукса (усі – Рівне).

Квасилів: Котовський, Перець, Усік, Ю.Онищук, Котович, Ткачук, Наливайко (О.Онищук, 64), Ошманін (Ковальчук, 58; Грабар, 71), Назарук, Р.Гаврилюк, Крачук.

Кустин: Горецький, В.Гаврилюк, Тхорук, Вакулін, Давидюк (О.Кухарчук, 46), Кузьмич, Селецький (Круліковський, 80), Стельмах, Довгий, П.Кухарчук, Яковець.

Голи: О.Онищук (85) – П.Кухарчук (89, з пенальті).

Юнаки: 2:0 (Чернюшок (21), Железняк (42)).

Після важливої перемоги в Колоденці над Будмаркетом «Маяк» – 3:2, квасилівчани розраховували на успіх і у домашній зустрічі із «Горинню», однак виграти вдруге поспіль їм не судилося.

Усі найцікавіші події матчу припали на його заключних п’ять хвилин. Спочатку ФК «ЛМЗ-Квасилів» повів у рахунку завдяки влучному удару Олега Онищука, що вдало вийшов на заміну в другому таймі. Але гості навіть не думали здаватися і невдовзі заробили право на пенальті, який чітко виконав Павло Кухарчук – 1:1.

Результати інших матчів 16 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: Будмаркет «Маяк» – ФК «Обарів» – 10:2, «Інтеркарс» – «Славія» – 0:3, «Сатурн» – «Альянс» – 4:0, «Продторгобладнання» – «РОКО» – 1:1.

Втративши два дуже важливих очки в зустрічі з «Горинню», ФК «ЛМЗ-Квасилів» опустився на третє місце турнірної таблиці вищої ліги. Взагалі ж, за два тури до завершення чемпіонату, на срібний та бронзовий комплекти медалей претендують одразу 5 команд. Це – дядьковицький «Сатурн» – 26, ФК «ЛМЗ-Квасилів» та колоденський Будмаркет «Маяк» – по 25 та заборольське «Продторгобладнання» – 24 очки.

Свій наступний матч квасилівські футболісти проведуть у неділю, 14 жовтня, коли в гостях зустрінуться з ФК «Обарів».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...