ФК «ЛМЗ-Квасилів» не втримав перевагу

fk-lmz-kvasyliv-ne-vtrymav-perevahu

Всього кілька хвилин відділяли ФК «ЛМЗ-Квасилів» від домашньої перемоги над одним із лідерів чемпіонату Рівненського району серед команд вищої ліги – кустинською «Горинню». Але втримати сприятливий результат «жовто-зелені» не зуміли. Наприкінці поєдинку суперники забили гол у відповідь, тож матч у Квасилові завершився унічию.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Горинь» – 1:1 (0:0).

2 жовтня. 13.00. Квасилів. Селищний стадіон. 90 глядачів. 21 градус. Оцінка поля – 3.

Арбітри: Я.Рабштина (Обарів), В.Пилипчук, В.Присяжнюк (обидва – Здолбунів).

Квасилів: Каштан, Назарук (Гордіюк, 82), Усік, Онищук (Болотнюк, 52), Гірак (Ковальчук, 46), Наливайко (Панчук, 46), Р.Мельниченко (Ошманін, 53), Мартинюк, В.Мельниченко, Арсенович (Шпаковський, 89), Островський.

Кустин: Горецький, Круліковський, Калласте (Гаврилюк, 46), Вакулін, Давидюк (Шевчук, 73), Стельмах (Кузьмич, 88), А.Форманюк, Ревуцький (Синюк, 78), П.Кухарчук, Яковець, Козачок.

Голи: Болотнюк (75) – Вакулін (89).

Попередження: Усік (8), Мартинюк (48) – Ревуцький (45), Кухарчук (62).

Кустинська «Горинь» веде боротьбу за один з комплектів медалей чемпіонату, тож у цій грі налаштовувалася на перемогу. Але у Квасилові дуже непросто грати будь-якому супернику, що й підтвердив недільний поєдинок.

Тривалий час жодна з команд не могла забити. І лише на 75 хвилині ФК «ЛМЗ-Квасилів» повів у рахунку – відзначився Олександр Болотнюк, який вийшов на заміну в дебюті другого тайму. Щоправда, відсвяткувати перемогу квасилівчанам цього дня не судилося. Футболісти «Горині» не здавалися, і на 89 хвилині Андрій Вакулін забив гол у відповідь – 1:1.

Результати інших матчів 14 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Рівес» – «Калина» – 2:4, «Продторгобладнання» – «Зеніт» – +:- (неявка гостей), «Сатурн» – ФК «Городище» – 7:1, «Славія» – «Арсенал-Факел» – 4:0.

Здобувши лише очко в двох попередніх турах, ФК «ЛМЗ-Квасилів» опустився на шосте місце турнірної таблиці. Від трійки лідерів «жовто-зелених» тепер відділяє 7 очок.

У неділю, 9 жовтня, футболісти ФК «ЛМЗ-Квасилів» вирушать до Городка, де зіграють з місцевою «Калиною».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)