ФК «ЛМЗ-Квасилів» перемагає аутсайдера (+фото)

Другу поспіль перемогу в чемпіонаті району серед команд вищої ліги здобув ФК «ЛМЗ-Квасилів». В перенесеному матчі «жовто-зелені» на власному полі розгромили ФК «Городище», що знаходиться в нижній частині таблиці. Самі ж квасилівчани після цього успіху піднялися на друге місце.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – ФК «Городище» – 6:0 (2:0).

25 червня. 14.00. Квасилів. Селищний стадіон. 150 глядачів. 28 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: Я.Рабштина (Ставки), М.Таргонський, М.Яковець (обидва – Рівне).

Квасилів: Кондрашин, Назарук, Гордіюк, Усік, Ю.Онищук, Мельнічук, В.Мельниченко, Ковальчук, Мартинюк, Чурок, Гаврилюк.

Городище: Павлюк, Стовповець, І.Тхорук, Якубович, Бондар, Пахольчук, Данилюк, Виздрик, В.Шрамович, В.Тхорук, Овчарук.

Голи: Мельнічук (43), В.Мельниченко (45+2, 73, 78), Ю.Онищук (63, 85).

Попередження: Назарук (30), Чурок (37), Ковальчук (55) – Бондар (32).

Юнаки: 2:0 (О.Онищук (26, 30)).

Володіючи значною перевагою впродовж усієї гри, ФК «ЛМЗ-Квасилів» дуже довго ніяк не міг втілити її у забиті м’ячі – в завершальній стадії атак футболістам відверто не щастило. Але після того, як наприкінці першого тайму Олександр Мельнічук таки відкрив рахунок, голи почали влітати у ворота гостей один за одним. У підсумку, хет-трик на свій рахунок записав Володимир Мельниченко, а ще два м’ячі забив Юрій Онищук.

Перемога над ФК «Городище» дозволила ФК «ЛМЗ-Квасилів» обійти в турнірній таблиці заборольське «Продторгобладнання», піднявшись на друге місце. Вище «жовто-зелених» – лише великоомелянська «Славія», яка має у своєму активі на 6 очок більше.

Свій наступний матч ФК «ЛМЗ-Квасилів» знову проведе вдома. У неділю, 2 липня, команда нашого селища прийматиме «Інтеркарс» з Бармаків. Початок матчу – о 14.00. Двома годинами раніше на поле вийдуть юнацькі склади цих же команд.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...