ФК «ЛМЗ-Квасилів» перемагає у Верхівську

fk-lmz-kvasyliv-peremahaje-u-verhivsku

Першу перемогу в другому колі чемпіонату Рівненського району з футболу серед команд вищої ліги здобув ФК «ЛМЗ-Квасилів». Таким чином, «жовто-зелені» перервали власну серію з трьох поразок поспіль і знову готові боротися за високі турнірні позиції.

«Рівес» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 1:3 (0:0).

18 вересня. 14.30. Верхівськ. Сільський стадіон. 50 глядачів. 18 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: В.Левчик (Рівне), О.Очко (Костопільский район), Я.Пророк (Велика Омеляна).

Верхівськ: І.Гищук, Бегаль, Малиновський, Пінчук, Заблотський, Кулініч, Першко, Хеленюк, О.Гищук, Крупенко, О.Онищук.

Квасилів: Тимощук, Назарук (Мельнічук, 58), Ю.Онищук, Панчук, Ошманін, Самойлов, Р.Мельниченко, В.Мельниченко, Ковальчук (Гірак, 55), Наливайко, Арсенович (Болотнюк, 65).

Голи: Малиновський (53) – Гірак (60), Мельнічук (85), Болотнюк (87).

Попередження: Хеленюк (24), Першко (41) – Арсенович (36), В.Мельниченко (44), Самойлов (70).

Усі ключові події у грі, що відбулася у Верхівську, припали на другий тайм. Першими відзначилися господарі полі. На 53 хвилині м’яч у ворота квасилівчан провів Василь Малиновський. Але футболістам ФК «ЛМЗ-Квасилів» вдалося продемонструвати характер. Спочатку Олександр Гірак вирівняв становище. А в останні п’ять хвилин гри «жовто-зелені» вразили ворота «Рівеса» ще двічі, вирвавши перемогу. Відзначилися Олександр Мельнічук та Олександр Болотнюк.

Результати інших матчів 12 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Продторгобладнання» – «Горинь» – 3:2, «Сатурн» – «Калина» – 2:2, «Арсенал-Факел» – «Зеніт» – 7:0, «Славія» – ФК «Городище» – 11:0.

Завдяки перемозі у Верхівську, ФК «ЛМЗ-Квасилів» піднявся на п’яте місце турнірної таблиці. Від трійки лідерів квасилівчан відділяє 4 очки.

У наступному турі, в неділю, 25 вересня, ФК «ЛМЗ-Квасилів» на власному полі прийматиме лідера чемпіонату – великоомелянську «Славію». Початок гри – о 14.00.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)