ФК «ЛМЗ-Квасилів» – переможець першої ліги!

ФК «ЛМЗ-Квасилів» - переможець першої ліги!

Фото – з групи ФК «Оріон» (Грабів) в контакті

На мажорній ноті завершив першість Рівненського району з футболу серед команд першої ліги сезону 2015 року ФК «ЛМЗ-Квасилів». У фінальному матчі раунду плей-офф наші футболісти обіграли на нейтральному полі у Великому Олексині дядьковицький Сатурн – 3:2, що дозволило квасилівчанам здобути титул чемпіонів першої ліги.

«Сатурн» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 2:3 (1:2).
24 жовтня. 14.00. Великий Олексин. Сільський стадіон. 90 глядачів. 11 градусів. Оцінка поля – 3.
Судді: В.Карпюк, І.Серветник, В.Коздровський (усі – Рівне).
Дядьковичі: Печинський, Римарчук, Ахіяров, Мартинчук, Савончук (Юхименко, 60), Медун, А.Каранюк, Слободюк, Господинчик, Чичук, Романчук.
Квасилів: Котовський, Дуднік (Мельнічук, 65), Мартинюк, В.Мельниченко, Островський, Онищук, Панчук (Тимощук, 50), Бондарчук (Ковальчук, 80), Топоровський, Ягелюк, Гаврилюк.
Голи: Медун (19, з пенальті), Чичук (82) – Онищук (4), Топоровський (27, з пенальті, 61).
Попередження: Романчук (61), Ахіяров (81) – Мартинюк (40), Островський (81).
Вилучення: Мартинчук (75, нецензурна лайка) – «Сатурн».

Вже на 4 хвилині квасилівчани повели в рахунку завдяки влучному удару Юрія Онищука. Але в середині першого тайму «Сатурну» вдалося вирівняти становище – м’яч у відповідь ударом з пенальті провів Василь Медун.

Далі ж справжнім героєм матчу став гравець ФК «ЛМЗ-Квасилів» Тарас Топоровський, який оформив дубль і приніс перемогу «червоно-жовтим». Усе, на що спромоглися за подібних умов представники Дядьковичів – це відіграти ще один гол. У підсумку, перемога квасилівчан – 3:2.

Ще раніше, двічі здолавши в 1/2 фіналу плей-офф грабівський «Оріон» – 2:0 в гостях та 2:1 – на власному полі, ФК «ЛМЗ-Квасилів» офіційно здобув путівку до вищої ліги. Тож новий сезон «червоно-жовті» розпочнуть в компанії кращих команд Рівненського району.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)