ФК «ЛМЗ-Квасилів»: поразка в Дядьковичах

ФК «ЛМЗ-Квасилів» поразка в Дядьковичах

З поразки розпочав друге коло чемпіонату Рівненського району з футболу серед команд вищої ліги футбольний клуб «ЛМЗ-Квасилів». В Дядьковичах «жовто-зелені» поступилися одному з лідерів чемпіонату – «Сатурну».

«Сатурн» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 4:2 (2:0).

28 серпня. 12.00. Дядьковичі. Сільський стадіон. 80 глядачів. 30 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: О.Степанюк (Хотинь), В.Тимощук (Бронники), Ю.Кукса (Рівне).

Дядьковичі: Случак, Голяка, Берташ, Павлюк, Климишин, Чичук, Дідух, Юхименко, Козаченко, Денищук, Білецький (Ткачук, 74).

Квасилів: Тимощук, Гордіюк (Данчук, 59), Усік, Островський, Онищук, Панчук (Шпаковський, 68), Мельнічук (Болотнюк, 59), Чернюх (Арсенович, 46), Ковальчук, В.Мельниченко, Наливайко.

Голи: Білецький (6, 58), Чичук (21), Денищук (84) – Наливайко (86), Болотнюк (90).

На 75 хвилині Білецький («Сатурн») не реалізував пенальті.

Попередження: Козаченко (42) – Островський (33).

По ходу гри перевага «Сатурна» в рахунку ставала все відчутнішою і до 84 хвилини сягнула чотирьох м’ячів. Але від розгрому квасилівчан врятували Олександр Наливайко та Олександр Болотнюк, які наприкінці гри відіграли два голи.

Результати інших матчів 10 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Славія» – «Зеніт» – 11:0, ФК «Городище» – «Калина» – 1:3, «Арсенал-Факел» – «Горинь» – 0:0, «Рівес» – «Продторгобладнання» – 1:1.

Не зважаючи на поразку в Дядьковичах, квасилівським футболістам вдалося втриматися на четвертому місці турнірної таблиці. Щоправда, від трійки лідерів «жовто-зелені» відірвалися вже на суттєву відстань. У ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 16 очок. Вище знаходяться великоомелянська «Славія», дядьковицький «Сатурн» та густинська «Горинь», які мають у своєму активі відповідно 28, 24 та 20 пунктів.

Свій наступний матч ФК «ЛМЗ-Квасилів» проведе у неділю, 4 вересня. На власному полі «жовто-зелені» прийматимуть заборольське «Продторгобладнання».

 

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...