ФК «ЛМЗ-Квасилів» повернувся до трійки лідерів

Зміна на тренерському містку позитивно вплинула на гравців ФК «ЛМЗ-Квасилів». У першому матчі під керівництвом В’ячеслава Кобилецького команда нашого селища обіграла в Дядьковичах одного з лідерів – «Сатурн». Цей успіх дозволив «червоно-зеленим» самим повернутися в боротьбу за найвищі місця чемпіонату району.

«Сатурн» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 0:1 (0:0).

26 серпня. 15.00. Дядьковичі. Сільський стадіон. 90 глядачів. 30 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: Я.Коломис, В.Воротеляк, С.Самолюк (усі – Рівне).

Дядьковичі: Гордійчук, Абрамович (Букайло, 75), П.Каранюк (Кот, 90), Степчук, В.Оніщук, Ярощук, Голяка, Ажнюк (Боровець, 50), Захожий, Чичук, Задорожний.

Квасилів: Кондрашин, Перець, Мартинюк, Ю.Онищук, Котович, Ткачук (О.Онищук, 43), Наливайко (Р.Мельниченко, 70), Дем’янчук (Усік, 55), Кравчук, Назарук (В.Мельниченко, 77), Гаврилюк.

Гол: Усік (63).

Попередження: Боровець (90+2) – Ю.Онищук (50), Гаврилюк (85).

Юнаки: 2:2 (Фусік (4), Юзюк (70+5) – Чернацький (10), Кубицький (33)).

Вже з перших хвилин матчу в Дядьковичах ФК «ЛМЗ-Квасилів» постав добре організованим і дисциплінованим колективом, чого команді бракувало раніше. Особливою активністю в складі гостей виокремлювався Андрій Перець. Саме з його правого флангу йшла переважна більшість гострих атак «червоно-зелених». Загалом же, до перерви незначною перевагою володіли підопічні В’ячеслава Кобилецького.

У другому таймі гра вирівнялася, однак небезпечних моментів біля воріт обох команд, як і раніше, бракувало. За подібних умов, справжнім героєм зустрічі став Василь Усік. Лише через 8 хвилин після того, як гравець ФК «ЛМЗ-Квасилів» вийшов на заміну, він уже забив гол, що виявився у підсумку переможним. Розпочав комбінацію, що завершилася взяттям воріт, Володимир Мартинюк. Капітан «червоно-зелених» сильно пробив по воротах з 20 метрів, але на його удар зреагував голкіпер «Сатурна» Олександр Гордійчук, який перевів м’яч у штангу. Однак першим на добиванні був Усік, який і вразив ворота господарів – 0:1.

У час, що залишався до завершення поєдинку, «Сатурн» докладав усіх зусиль, щоб відігратися. От тільки кутові та подачі з флангу господарям поля не особливо допомогли – у ФК «ЛМЗ-Квасилів» дуже надійно зіграла захисна лінія на чолі з голкіпером Миколою Кондрашиним та оборонцем Володимиром Мартинюком.

Результати інших матчів 11 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Інтеркарс» – «Продторгобладнання» – 6:1, Будмаркет «Маяк» – «Горинь» – 2:1, ФК «Обарів» – «РОКО» – 1:1, «Славія» – «Альянс» – 6:0.

Завдяки перемозі в Дядьковичах ФК «ЛМЗ-Квасилів» піднявся з п’ятого на третє місце турнірної таблиці. Вище за підопічних В’ячеслава Кобилецького знаходяться лише великоомелянська «Славія» і все той же дядьковицький «Сатурн», які випереджають квасилівчан відповідно на 14 та 2 очки.

Свій наступний матч ФК «ЛМЗ-Квасилів» проведе на власному полі. У неділю, 2 вересня, «червоно-зелені» прийматимуть «Альянс» із Білої Криниці. Початок матчу – о 14.00.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)