ФК «ЛМЗ-Квасилів» пропустить зимовий чемпіонат Рівненського району

Рішення не брати участі у відкритому зимовому чемпіонаті Рівненського району з футболу, що цього року розпочнеться 25 січня, ухвалило керівництво ФК «ЛМЗ-Квасилів». Цю інформацію підтвердив порталу «Інший Квасилів» головний тренер команди Андрій Перець.

За словами пана Андрія, квасилівські футболісти будуть готуватися до сезону в інший спосіб:

– Кожного року ми втрачаємо важливих футболістів, які отримують травми, беручи участь у подібних змаганнях. Після цього потрібно витрачати багато тисяч гривень їм на операції. Крім того, ігри в турнірі, де одного дня футбольне поле вкрите снігом, а іншого – багнюкою, не становлять жодної користі. На подібних газонах ніяких нових тактичних схем не награєш. Краще нехай наші футболісти вже готуються в спортзалі.

Яким буде графік підготовки до сезону – стане відомо вже після загальних зборів ФК «ЛМЗ-Квасилів». Зараз же можу сказати, що, швидше за все, команда і в новому році виступатиме у вищій лізі чемпіонату Рівненського району.

Нагадаємо, раніше ФК «ЛМЗ-Квасилів» був постійним учасником відкритого зимового чемпіонату Рівненського району, а в 2017 році навіть став його переможцем.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...