ФК «ЛМЗ-Квасилів» розігрався (+відео)

fk-lmz-kvasyliv-rozihravsya

Третю перемогу поспіль в чемпіонаті Рівненського району з футболу серед команд вищої ліги здобув ФК «ЛМЗ-Квасилів». Слідом за командами Городка та Шубкова, «жовто-зелені» здолали і ФК «Городище», причому – на полі суперника.

ФК «Городище» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 1:2 (1:1).

23 жовтня. 14.00. Городище. Сільський стадіон. 40 глядачів. 10 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: Н.Мамчур (Рівне), О.Очко, О.Чернецький (обидва – Костопільський район).

Городище: Павлюк, Гомонець, Бережнюк, Якубович, Бобрик, Довгий, Шахрайчук, Бондар,  Головацький, Чурок, Овчарук.

Квасилів: Каштан, Ковальчук, Назарук, Островський, Панчук, Мельнічук, Р.Мельниченко, Наливайко, Котовський, Шпаковський, Мартинюк.

Голи: Довгий (30) – Наливайко (8), Мартинюк (62).

Попередження: Бондар (7) – Мельнічук (32).

Перший тайм квасилівчани змушені були грати вдесятьох, адже один з футболістів не встиг на початок поєдинку. Але це не завадило «жовто-зеленим» відкрити рахунок вже на 8 хвилині зустрічі – гол забив Олександр Наливайко. Щоправда, господарі не збиралися здаватися і згодом Дмитро Довгий вирівняв становище.

Коли ж після перерви команди вийшли на поле у рівних складах, капітан ФК «ЛМЗ-Квасилів» Володимир Мартинюк майстерно виконав штрафний, принісши своїй команді перемогу – 2:1.

Результати інших матчів 17 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Калина» – «Славія» – 1:6, «Зеніт» – «Горинь» – 1:2, «Арсенал-Факел» – «Рівес» – 1:3, «Сатурн» – «Продторгобладнання» – 4:2.

Після перемоги в Городищі, ФК «ЛМЗ-Квасилів» наздогнав за кількістю набраних очок «Продторгобладнання», але усе ще поступається заборольцям за додатковими показниками. Тож, за тур до завершення чемпіонату, квасилівчани продовжують посідати п’яте місце турнірної таблиці.

В матчі заключного туру ФК ЛМЗ-Квасилів» на власному полі прийматиме обарівський «Арсенал-Факел». Гра відбудеться наступної неділі, 30 жовтня.

Пропонуємо вашій увазі повне відео матчу ФК «Городище» – ФК «ЛМЗ-Квасилів», відзняте Рівненською районною федерацією футболу.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)