ФК «ЛМЗ-Квасилів» сильніший за «Калину»

Після поразки в минулому турі у Кустині, ФК «ЛМЗ-Квасилів» повернувся на шлях перемог в чемпіонаті Рівненського району з футболу серед команд вищої ліги. У неділю, 19 червня, квасилівчани на власному полі здолали «Калину» з Городка, заодно випередивши свого суперника в турнірній таблиці.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Калина» – 4:2 (4:2).

19 червня. 14.00. Квасилів. Селищний стадіон. 75 глядачів. 29 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: М.Таргонський, М.Яковець, В.Воротеляк (усі – Рівне).

Квасилів: Тимощук, Назарук, Перець (Ю.Онищук, 50), Гордіюк, Островський, Ошманін, Арсенович, Мельниченко, Ковальчук, Наливайко, Дуднік.

Городок: Бас (Веренюк, 14), О.Оніщук, Поліщук, Гетманчук, Малиш, Малєш, Алєксєйчик, Антонюк, В.Заморока, Арістов, Захаров.

Голи: Наливайко (11, 30), Ошманін (17, 22) – Захаров (37, 41).

Попередження: Дуднік (60), Мельниченко (75) – О.Оніщук (80).

Усі найцікавіші події у цій грі розгорнулися в першому таймі, коли уболівальники стали свідками одразу 6-ти забитих голів. Уже на 30-ій хвилині квасилівчани, завдяки дублям у виконанні Олександра Наливайка та Ігоря Ошманіна впевнено вели в рахунку – 4:0. Але футболісти з Городка не збиралися здаватися так легко. Ще до перерви вони забили 2 голи у відповідь, автором яких став Максим Захаров.

Після перерви гра була більш нервовою, з великою кількістю боротьби, але без м’ячів, тож ФК «ЛМЗ-Квасилів» спокійно довів гру до перемоги – 4:2.

Результати інших матчів 6 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Славія» – «Горинь» – 10:4, «Рівес» – «Зеніт» – 4:2, «Продторгобланання» – ФК «Городище» – 6:3, «Сатурн» – «Арсенал-Факел» – 6:0.

Наразі ФК «ЛМЗ-Квасилів» посідає 4  місце турнірної таблиці. Від лідера чемпіонату – «Сатурна» – «жовто-зелені» відстають на 5 пунктів.

Матч 7 туру ФК «ЛМЗ-Квасилів» проведе в Шубкові. У неділю, 26 червня, квасилівчани зіграють з головним аутсайдером вищої ліги – «Зенітом».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)