ФК «ЛМЗ-Квасилів»: вища ліга усе ближче

ФК «ЛМЗ-Квасилів» вища ліга усе ближче

Ще один впевнений крок до виходу у вищу лігу чемпіонату Рівненського району з футболу зробили футболісти ФК «ЛМЗ-Квасилів». В повторному чвертьфінальному матчі раунду плей-офф вони, як і тиждень тому, знову виявилися сильнішими за ФК «Тинне» з Вересневого – 3:0. Таким чином, квасилівчани пробилися до півфіналу змагань.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – ФК «Тинне» – 3:0 (1:0).
Перший матч – 2:0.
4 жовтня. 11.00. Квасилів. Селищний стадіон. 85 глядачів. 23 градуси. Оцінка поля – 4.
Судді: А.Менько, В.Пилипчук (обидва – Здолбунів), О.Мельничук (Рівне).
Голи: Арсенович (25), Онищук (67, 76).
Попередження: Мельнічук (18), Мартинюк (30), Дуднік (70), Гаврилюк (89) – Коночук (22), Стефанський (33), Журавський (44).
Вилучення: Мартинюк (35, друге попередження) – Конончук (35, друге попередження), Стефанський (37, друге попередження).

Героєм матчу став Юрій Оніщук, який двічі вразив ворота футболістів із Вересневого. Ще один гол на свій рахунок записав Юрій Арсенович.

Також слід відзначити одразу 3 вилучення футболістів, які трапилися ще у першому таймі. На 35 хвилині арбітр показав другі жовті картки, які автоматично перетворилися на червоні, капітанам обох команд – Володимиру Мартинюку з ФК «ЛМЗ-Квасилів» та Юрію Коночуку з ФК «Тинне». А за дві хвилини поле достроково залишив ще один гравець гостей – Валерій Стефанський.

Результати інших матчів-відповідей 1/4 фіналу плей-офф за вихід до вищої ліги: «Інтеркарс» (Біла Криниця) – «МЗК-Зоря» (Зоря) – 0:1 (перший матч – 2:0), «Сатурн» (Дядьковичі) – ФК «Олександрія» – 4:0 (3:2), «Оріон» (Грабів) – «Альянс» (Біла Криниця) – 1:1 (2:0).

В 1/2 фіналу ФК «ЛМЗ-Квасилів» поміряється силами з грабівським «Оріоном». Перемога над цим суперником за сумою двох матчів офіційно гарантує квасилівським футболістам вихід до вищої ліги чемпіонату району.

Перший поєдинок між «Оріоном» та ФК «ЛМЗ-Квасилів» відбудеться у Грабові в неділю, 11 жовтня. Матч-відповідь пройде в Квасилові 18 жовтня.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)