ФК «ЛМЗ-Квасилів» завершив футбольний сезон

Третій рік поспіль фінішує у трійці призерів чемпіонату Рівненського району у вищій лізі ФК «ЛМЗ-Квасилів». Але якщо у двох минулих випадках «червоно-зелені» здобували «срібло», то нині вони зробили крок назад, посівши лише третє підсумкове місце.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Продторгобладнання» – 1:1 (0:0).

20 жовтня. 13.00. Квасилів. Селищний стадіон. 19 градусів. 90 глядачів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: М.Рудика (Дубно), С.Кральковський (Гощанський район), А.Оніщук (Корнин).

Квасилів: Котовський, Перець, Усік (Онищук, 84), Галушко (Ковальчук, 65), Котович, Топоровський, Цілюков, Баранович (В.Мельниченко, 58), Бидисюк (Ошманін, 77), Назарук, Попрожук.

Забороль: Гіленко, Шевчук, Павелків, Шпота, В.Ткачук, Максимчук, Кузьмич, Крейч, Бондаренко, Ярощук, Нарольський.

Голи: Топоровський (90+3) – Ярощук (63).

Попередження: Котович (44), Усік (76) – Крейч (70), Бондаренко (80).

Юнаки: 0:2 (Гончаров (35, 57)).

Матч заключного туру чемпіонату, в якому ФК «ЛМЗ-Квасилів» приймав заборольське «Продторгобладнання», вже не мав жодного турнірного значення.

У першому таймі глядачі забитих голів не побачили, а от в середині другої половини зустрічі несподівано вперед вийшли гості завдяки влучному удару Віталія Ярощука. На власному полі в нинішньому чемпіонаті квасилівчани ще не програвали, тож, пропустивши, вони пішли вперед великими силами.

Як наслідок, врятуватися від поразки підопічним Андрія Перця вдалося у компенсований арбітром час. Після подачі справа, Тарас Топоровський вдало прийняв м’яч, і надіслав його у ворота заборольців із близької відстані – 1:1.

Результати інших матчів 18 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Оріон» – «Славія» – 1:2, «РОКО» – «Горинь» – 2:3, «Інтеркарс» – ФК «Обарів» – 6:0, Будмаркет «Маяк» – ХФК «Надія» – 3:5.

Чемпіоном Рівненського району сезону 2019 року достроково став колоденський Будмаркет «Маяк». На 3 очки від нього відстала великоомелянська «Славія» і на 12 пунктів – ФК «ЛМЗ-Квасилів».

Футболісти квасилівського «ЛМЗ-юніор» також фінішували третіми у юнацькій лізі. До останнього туру вони посідали друге місце, але у вирішальний момент пропустили вперед ФК «Забороль-юніор», якому поступилися в заключній грі сезону.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...