ФК «ЛМЗ-Квасилів» знову сильніший за «Сатурн»

Після більш ніж піврічної перерви футбол високого рівня знову завітав до Квасилова. Минулої неділі в рамках матчу чемпіонату Рівненського району місцева команда приймала «Сатурн» і здобула непросту перемогу.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Сатурн» – 1:0 (0:0).

13 травня. 14.00. Квасилів. Селищний стадіон. 250 глядачів. 25 градусів. Оцінка поля – 4.

Арбітри: О.Степанюк (Хотинь), Ю.Кукса (Рівне), О.Мазурук (Малий Шпаків).

Квасилів: Кондрашин, Перець (Шпаковський, 90+3), Мартинюк, Ю.Онищук (Арсенович, 66), Ткачук (Котовський, 86), Закотюк, Чурок, Ошманін (Мельнічук, 59), Назарук, Гаврилюк, О.Онищук.

Дядьковичі: Долінський, Захожий, В.Оніщук, Букайло (Романчук, 56), Чичук, Боровець (Коломис, 81), Ярощук, Задорожний, Юхименко, Голяка, Степчук.

Гол: Ю.Онищук (65).

Попередження: Мартинюк (30), Мельнічук(77) – обидва ФК «ЛМЗ-Квасилів».

Юнаки: 10:1 (Беркута (12), Якимчук (24, 51), Хамратович (26), Кубицький (29, 31, 39), Гузич (48), Железняк (61), Бартосевич (69) – Фусік (63)).

Цікаво, що минулий сезон завершувався у Квасилові також матчем між цими ж командами. Тоді господарі здолали «Сатурн» – 2:1, що допомогло футболістам нашого селища здобути срібні медалі чемпіонату. Звісно, цього разу суперник був налаштований на реванш, але знову повернувся додому ні з чим.

Взагалі поєдинок видався досить напруженим, з мінімальною кількістю небезпечних моментів біля воріт обох команд. А перемогу квасилівчанам у середині другого тайму приніс влучний удар Юрія Онищука.

Протистояння ФК «ЛМЗ-Квасилів» та «Сатурна» на цьому не завершується. Жереб звів цих суперників і в 1/4 фіналу Кубка Рівненського району, де вони поміряються силами ще двічі: 27 травня – у Дядьковичах і 30 травня – у Квасилові.

Результати інших матчів 2 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Горинь» – Будмаркет «Маяк» – 3:3, «РОКО» – ФК «Обарів» – 7:1, «Альянс» – «Славія» – 0:0.

Станом на сьогодні ФК «ЛМЗ-Квасилів» посідає шосте місце турнірної таблиці, маючи 3 очки у своєму активі. Разом з тим, від лідерів – «Славії» та Будмаркету «Маяк» «червоно-зелені» відстають тільки на одне очко.

Наступної неділі, 20 травня, гравці ФК «ЛМЗ-Квасилів» вирушать до Білої Криниці, де в черговому турі чемпіонату зустрінуться з «Альянсом».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)