ФК «ЛМЗ-юніор» втрачає лідерство

Нічия у Обарові дорого коштувала футболістам ФК «ЛМЗ-юніор». Не зумівши перемогти свого опонента, квасилівські юнаки, які очолювали турнірну таблицю впродовж більшої половини першого кола, опустилися з першого одразу на третє місце.

«Арсенал-юніор» – ФК «ЛМЗ-юніор» – 1:1 (0:1).

10 липня. 12.00. Обарів. Сільський стадіон. 100 глядачів. 26 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: Н.Мамчур (Рівне), О.Корніюк (Обарів), В.Тимощук (Квасилів).

Обарів: Тарасюк, Ренкас (Бездудний, 36), С.Чорний, Годун (Швед, 43), О.Чорний (Шепель, 61), Р.Рибак, Шуран, Салайчук, Рафай, Совпонець, Валігун.

Квасилів: Хомич, Шуляк, Онищук, Рабчевський, Скарбарчук, Мацканіч, Стейскал (Хамратович, 55), Бурий (Закотюк, 36), Мичко, Самолюк, Беркута. \

Голи: Рафай (56) – Онищук (31).

Попередження: Салайчук (2) – Шуляк (21), Онищук (33), Беркута (47).

Вилучення: Р.Рибак (47, агресивна поведінка), Бездудний (47, агресивна поведінка) – Бурий (47, агресивна поведінка).

Олег Онищук вивів ФК «ЛМЗ-юніор» вперед наприкінці першого тайму. Але втримати переможний результат «зелено-жовті» не зуміли. Після перерви Василь Рафай забив гол і відповідь, встановивши остаточний рахунок гри – 1:1.

Крім того, поєдинок в Обарові запам’ятався грубою грою та неспортивною поведінкою гравців обох команд. Так наприкінці зустрічі на полі виникла масова бійка між юними футболістами. В результаті, одразу троє юнаків отримали прямі червоні картки.

Результати інших матчів 9 туру юнацької ліги: «Зеніт-2» – «РайДЮСШ» – 0:7, ФК «Городище-юніор» – «Горинь-2» – 4:0, «Сатурн-2» – ФК «Верхівськ» – 3:2, ФК «Забороль-юніор» – «Славія-2» – 7:0.

Осічкою квасилівських юнаків у Обарові одразу ж скористалися головні конкуренти «зелено-жовтих». Команди ФК «Забороль-юніор» та ФК «Городище-юніор» синхронно здобули перемоги і нині випереджають квасилівчан на одне очко кожна. Тож за підсумками першого кола ФК «ЛМЗ-юніор» посів усього третє місце.

Фото – Євгенії Ковальової з офіційної групи ФК «ЛМЗ-Квасилів» «Вконтакті».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)