ФК «ЛМЗ-юніор» втрачає перемогу

ФК «ЛМЗ-юніор» втрачає перемогу

У матчі лідерів чемпіонату Рівненського району в юнацькій лізі ФК «ЛМЗ-юніор» не зумів здолати вдома ФК «Городище-юніор», хоча й вів у рахунку впродовж майже цілого тайму. Щоправда, це не завадило квасилівським юнакам залишитися на вершині таблиці.

ФК «ЛМЗ-юніор» – ФК «Городище-юніор» – 1:1 (1:0).

3 липня. 12.30. Квасилів. Селищний стадіон. 80 глядачів. 28 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітр: О.Оверчук (Рівне).

Квасилів: Хомич, Шуляк, Онищук, Рабчевський, Скарбарчук (Кротюк, 64), Мацканіч, Стейскал, Закотюк (Борисюк, 62), Бурий, Мичко (Стеблій, 69), Беркута.

Городище: Бурда, І.Юфимчук, Знаменець, Акопян, Поданєв, Сімонов, Павлюк, Пахольчук, Дубасюк, В.Кравець, Якимчук.

Голи: Стейскал (6) – Знаменець (36).

Попередження: Беркута (27), Рабчевський (52), Мацканіч (62), Кротюк (69) – Пахольчук 40), Якимчук (45).

Квасилівські юнаки швидко забили і володіли значною перевагою впродовж усього першого тайму. Але після перерви краще виглядали уже гості, які вирівняли становище та втратили ще кілька хороших нагод для того, щоб вийти вперед. Тож нічию можна назвати закономірним підсумком цього протистояння.

Результати інших матчів 8 туру юнацької ліги: «Славія-2» – «РайДЮСШ» – 1:0, «Горинь-2» – «Зеніт-2» – 6:1, ФК «Верхівськ» – «Арсенал-юніор» – 3:5, ФК Забороль-юніор» – «Сатурн-2» – 11:1.

ФК «ЛМЗ-юніор» продовжує лідирувати в юнацькій лізі, маючи в своєму активі 20 очок. Але у спину квасилівчанам тепер дихають одразу два клуби – ФК «Забороль-юніор» та ФК «Городище-юніор», що набрали усього на один пункт менше.

В останньому турі першого кола, у неділю, 10 липня, ФК «ЛМЗ-юніор» в Обарові поміряється силами з командою «Арсенал-юніор». Для того, щоб стати переможцями першої половину чемпіонату, квасилівським юнакам потрібно здобути перемогу в цій грі.

Фото – з офіційної групи ФК «ЛМЗ-Квасилів» «Вконтакті».

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...