Футбол: «Єдність» поступилася у Заборолі

Мінімальною поразкою завершився візит квасилівської «Єдності» до Заборолі в рамках стартового туру чемпіонату Рівненського району з футболу у вищій лізі.

«Продторгобладнання» – «Єдність» – 2:1 (1:1).

16 травня. 11.00. Забороль. Сільський стадіон. 80 глядачів. 16 градусів. Оцінка поля – 4.

Арбітри: С.Яремчук, А.Оліщук (обидва – Рівне), О.Мазурук (Малий Шпаків).

Забороль: Кондрашин, Горецький (Гіленко, 66), Фінчук, Ухнальов-Ярошевич, Грипич (Демків, 80), Ларіонов, Басовець, Кузьмич, Захожий, Дідух, Долінський.

Квасилів: Новак, Кучерук, Тибур¸ Варжель, Онищук, Парфенюк (Наливайко, 72), Жучка, Островський, Марченко, Мартинюк, Назарук.

Голи: Ларіонов (19, 57) – Варжель (44).

Попередження: Ларіонов (55) – Кучерук (22), Мартинюк (72), Марченко (90+1).

За рівної гри, господарі поля краще реалізували власні моменти.

Пропустивши першими, квасилівчани не розгубилися і ще до перерви Ігор Варжель вирівняв становище. Але це не допомогло «Єдності», оскільки вже у другому таймі Олександр Ларіонов оформив дубль, знову вивівши вперед «Продторгобладнання» – 2:1.

До завершення зустрічі залишалося ще вдосталь часу і футболісти «Єдності» пішли відіграватися, але у кількох епізодах заборольців врятував їх голкіпер Микола Кондрашин, який ще у минулому сезоні захищав кольори квасилівського клубу.

Перший в сезоні домашній поєдинок «Єдність» проведе у неділю, 23 травня. На селищному стадіоні в Квасилові вона прийматиме «Інтеркарс» із Бармаків.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...