Футбол: Квасилів громить Бармаки

Третю перемогу з великим рахунком з початку чемпіонату Рівненського району здобув ФК «ЛМЗ-Квасилів». Минулої неділі «червоно-зелені» на власному полі не лишили жодних шансів «Інтеркарсу» з Бармаків.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Інтеркарс» – 3:0 (1:0).

16 червня. 13.00. Квасилів. Селищний стадіон. 220 глядачів. 31 градус. Оцінка поля – 3.

Арбітри: В.Левчик, Ю.Остаповець (обоє – Рівне), О.Мазурук (Малий Шпаків).

Квасилів: Котовський, Мартинюк, Усік (В.Мельниченко, 56), В.Дем’янчук (Ткачук, 70), Ю.Онищук (О.Онищук, 66), Котович, Топоровський (Шпаковський, 86), Цілюков (Гордійчук, 80), Ковальчук, Назарук (Наливайко, 50), Гаврилюк.

Бармаки: Димар, Овчарук, Давидов, Сидорчук (Поліщук, 46), Циганков (Басовець, 80), Колаковський, А.Федас, П.Федас, Вашай, Малець (Гнатюк, 46), Ніколаєв (Коровай, 76).

Голи: Топоровський (38), Ю.Онищук (53), В.Мельниченко (86).

Попередження: Назарук (32), О.Онищук (67) – Вашай (25).

Вилучення: О.Онищук (70, друге попередження) – Вашай (86, друге попередження).

У матчі 4 туру ФК «ЛМЗ-Квасилів» втратив перші очки в чемпіонаті, поступившись в Городку «РОКО» – 1:3. Зважаючи на це, «червоно-зелені» мали велике бажання реабілітуватися за ту невдачу перед власними уболівальниками.

«Інтеркарс» з Бармаків виявився міцним суперником, але і він не встояв під натиском атак квасилівчан. Рахунок ще до перерви відкрив кращий бомбардир команди Тарас Топоровський. А у другому таймі Юрій Онищук та Володимир Мельниченко забили свої голи, оформивши розгром гостей.

Результати інших матчів 5 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Продторгобладнання» – «Горинь» – 3:4, ФК «Обарів» – Будмаркет «Маяк» – 0:2, «Оріон» – «РОКО» – 2:0, «Славія» – ХФК «Надія» – 6:2.

Здолавши «Інтеркарс», ФК «ЛМЗ-Квасилів» зберіг за собою третє місце турнірної таблиці вищої ліги. Попереду – лише колоденський Будмаркет «Маяк» та грабівський «Оріон», які випереджають «червоно-зелених» відповідно на 3 та одне очко.

Саме до Колоденки квасилівчани вирушать наступної неділі, 23 червня. Цього дня вони зустрінуться з лідером турнірних перегонів – Будмаркетом «Маяк». Гра розпочнеться о 13.00.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)