Футболістів селища відзначили у Здолбунові

Не лишилися без як командних, так і особистих нагород квасилівчани на відкритому чемпіонаті Здолбунівського району з міні-футболу пам’яті Ярослава Гайдучика, що завершився трохи більше тижня тому. Хоча в загальному підсумку «Зірка» посіла восьме підсумкове місце, а ФК «Квасилів» обмежився 15 позицією з 26 команд, які взяли участь в турнірі.

В останні дні змагань «Зірка» в Лізі «А» розгромно поступилася рівненським командам «Танчик» в 1/2 фіналу – 5:14 та Б-52  в малому фіналі – 1:7.

Що стосується ФК «Квасилів», то гравці цього клубу у малому фіналі Ліги «С» виявилися сильнішими за «Нову Мощаницю» – 7:4.

У підсумку, квасилівська «Зірка» здобула кубки, як фіналіст малого фіналу Ліги «А» та «Командний дух», а також наступні індивідуальні призи:

Керманич команди – Дмитро Никифоров

«Футбольна майстерність» – Руслан Степанюк

«Спортивний прогрес» – Максим Дерман

«Азарт команди» – Роман Бойко.

ФК «Квасилів» дісталися кубки переможця малого фіналу Ліги «С» та «Футбольна непохитність», а ось перелік гравців команди, яких відзначили персональними нагородами: