Футболісти селища не завадили «Славії» стати чемпіоном

Не зважаючи на поразку у Великій Омеляні, ФК «ЛМЗ-Квасилів» зумів втримати передостаннє, дев’яте місце в чемпіонаті Рівненського району серед команд вищої ліги. Але сезон на цьому для «червоно-зелених» ще не завершений.

«Славія» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 2:0 (0:0).

22 листопада. 14.00. Велика Омеляна. Сільський стадіон. 3 градуси. Оцінка поля – 4.

Арбітри: С.Швидун, І.Серветник (обидва – Рівне), Я.Рабштина (Ставки).

Велика Омеляна: Шамич, Паршиков, Цілюков, Момоток (Ревуцький, 54), Каращенко, Топоровський, Волох, Антонюк, Жигулін (Давидюк, 73), Шандрук, Гриценко (Гуменюк, 68).

Квасилів: Кондрашин, Мартинюк, Марченко, Никифоров, Наливайко, Осташевський (Шпаковський, 64), Ошманін, Ковальчук (Єфімчук, 77), Крук, Діднік, Перець.

Голи: Топоровський (52, з пенальті), Цілюков (69).

Попередження: Топоровський (70) – Мартинюк (52), Перець (55).

Для обох команд матч останнього туру змагань був дуже важливим. «Славія» в разі позитивного для себе результату після річної перерви повертала б собі звання чемпіона, а квасилівчани намагалися не опуститися на останнє місце, яке означало б для команди прощання із вищою лігою.

Гравці ФК «ЛМЗ-Квасилів» дали справжній бій без п’яти хвилин володарям «золота» і навіть завершили унічию перший тайм. Але не більше. Після перерви спочатку Тарас Топоровський вразив ворота своєї колишньої команди ударом із пенальті, а далі Роман Цілюков подвоїв перевагу «Славії» – 2:0. Цікаво, що автори обох голів ще не так давно виступали у складі квасилівської команди.

З турнірної точки зору такий результат влаштував обидві команди: «Славія» здобула заплановане чемпіонство, а квасилівчани втрималися на передостанньому місці, адже їх конкурент у боротьбі за виживання – кустинська «Вікторія» – теж програв і понизився у класі.

Результати інших матчів 18 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Продторгобладнання» – «Оріон» – 3:4, «РОКО» – «Горинь» – 0:2, «Вікторія» – «Інтеркарс» – 0:1, ХФК «Надія» – Будмаркет «Маяк» – 1:1.

Таким чином, згідно з регламентом змагань, ФК «ЛМЗ-Квасилів», як передостання команда вищої ліги позмагається за місце у класі найсильніших на наступний сезон з ФК «Тинне» із Шубкова, що посів друге місце у першій лізі.

Перший матч між суперниками відбудеться у Шубкові у неділю, 29 листопада. За тиждень команди зустрінуться ще раз, вже у Квасилові.

Фото – зі сторінки футбольного клубу «Славія» у Facebook.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)