Футболісти селища перемогли у Городку

Після двох нічиїх поспіль повернулися на шлях перемог гравці ФК «ЛМЗ-Квасилів». У рамках чемпіонату Рівненського району вони розгромили в гостях головного аутсайдера вищої ліги – «РОКО» з Городка.

«РОКО» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 0:3 (0:1).

10 червня. 14.30. Городок. Сільський стадіон. 50 глядачів. 29 градусів. Оцінка поля – 4.

Арбітри: М.Рудика (Смига), В.Тимощук (Бронники), В.Ярчук (Рівне).

Городок: Антонюк, Паламарчук, Ткач (Туліглович, 72), Олег Онищук, Поліщук (Веренюк, 60), Полевік, Малиш (Рибак, 46), Почтовий, Цимбалюк, Боряк, Заморока.

Квасилів: Кондашин, Мартинюк, Юрій Онищук, Наливайко (Мельнічук, 76), Ткачук, Р.Мельниченко, Чурок, Шпаковський, Назарук, Гаврилюк, Олег Онищук.

Голи: Олег Онищук (41), Юрій Онищук (84), Ткачук (90+3).

Попередження: Полевік (23) – Р.Мельниченко (25), Чурок (77).

Вилучення: Полевік (85, друге попередження) – «РОКО».

Юнаки: 2:0 (Килюх (32), Герасимчук (70)).

В минулому сезоні ФК «ЛМЗ-Квасилів» так жодного разу і не зумів здолати команду з Городка, яка тоді називалася «Калина», поступившись в гостях – 0:1 та зігравши унічию на власному полі – 2:2. Тож цього разу квасилівчани були налаштовані помститися незручному супернику за минулі невдачі.

Тривалий час перевага в рахунку ФК «ЛМЗ-Квасилів» була мінімальною після того, як Олег Онищук наприкінці першого тайму вивів гостей вперед. І лише на останніх хвилинах «червоно-зелені» довели свою перевагу в класі, вразивши ворота «РОКО» ще двічі. Спочатку відзначився Юрій Онищук, а до розгромного рахунок вже в компенсований арбітром час довів Валерій Ткачук.

Результати інших матчів 5 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: Будмаркет «Маяк» – «Інтеркарс» – 0:0, ФК «Обарів» – «Сатурн» – 2:0, «Славія» – «Продторгобладнання» – 4:1, «Альянс» – «Горинь» – 2:2.

Перемога в Городку дозволила ФК «ЛМЗ-Квасилів» піднятися на 3 місце турнірної таблиці. Попереду – лише «Славія» та «Сатурн», які випереджають «червоно-зелених» на п’ять та одне очко відповідно.

Свій наступний матч чемпіонату району квасилівчани проведуть у неділю, 17 червня. На власному полі вони прийматимуть колоденський Будмаркет «Маяк». Розпочнеться гра дорослих складів о 12.00, а о 14.00 зіграють юнаки.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)