Футболісти селища розгромно поступилися у фіналі

Лише впродовж одного тайму тривала інтрига в фінальному поєдинку Кубка Рівненського району з футболу. А ось після перерви ФК «ЛМЗ-Квасилів», який до того виглядав досить гідно, різко збавив оберти, зазнавши розгромної поразки від великоомелянської «Славії».

«Славія» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 6:1 (1:1).

8 вересня. 14.00. Оржів. Стадіон «ОДЕК-Україна». 1200 глядачів. 28 градусів. Оцінка поля – 5.

Арбітри: В.Левчик (Рівне), М.Буднік (Обарів), О.Степанюк (Хотинь).

Велика Омеляна: Шамич, Майструк (Паршиков, 34), Білий, Кучер (Скляр, 79), Пуц (Гуменюк, 63), Момоток (Шипуков, 84), Грицак, Волох (Лушпанов, 79), Каращенко (Д.Давидюк, 73), Антонюк, Гриценко (А.Давидюк, 79).

Квасилів: Тимощук, Перець, Мартинюк, Усік (Матчук, 85), Топоровський, Цілюков, Баранович, Ковальчук, В.Мельниченко (Галушко, 67), Назарук (Онищук, 67; Р.Мельниченко, 76), Попрожук (Арсенович, 90+1).

Голи: Білий (45+1), Грицак (52), Гриценко (58, 67), Каращенко (62, з пенальті), Гуменюк (88) – Топоровський (12).

Попередження: Каращенко (59) – Усік (28).

Квасилівчани, які вперше у власній історії пробилися до фіналу Кубка Рівненського району, розпочали матч дуже активно. Вже в самому дебюті вони втратили два відмінних моменти, аби вийти вперед. А на 12 хвилині «червоно-зеленим» таким пощастило відзначитися – рахунок відкрив Тарас Топоровський. Ще який час ФК «ЛМЗ-Квасилів» продовжував контролювати хід поєдинку, після чого гра вирівнялася. Втримати переможний рахунок до завершення першого тайму футболістам із Квасилова не вдалося. Вже у компенсований арбітром час Євген Білий встановив рівновагу.

Ситуація на полі стадіону в Оржеві кардинально змінилася з початком другої половини гри. На жаль, після перерви квасилівчани різко збавили оберти, а суперник навпаки – додав. Як наслідок, у ворота «червоно-зелених» залетіло ще п’ять м’ячів, які стали наслідком помилок голкіпера та захисту ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 1:6.

Квасилівчани поступилися у фіналі кубка, але продовжують боротьбу за найвищі місця в чемпіонаті району. В рамках цього турніру у неділю, 15 вересня, «червоно-зелені» прийматимуть «РОКО» з Городка.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)