Футбольний сезон – стартував

Футбольний сезон – стартував5

З перемоги розпочала свої виступи в першості Рівненського району з футболу серед команд першої ліги відроджена команда ФК «ЛМЗ-Квасилів». У стартовому турі квасилівчани на власному полі обіграли ФК «Колоденка» – 2:1.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – ФК «Колоденка» – 2:1 (2:0).
3 травня. 11.00. Квасилів. Центральний стадіон. 200 глядачів. 20 градусів. Оцінка поля – 3.
Судді: М.Буднік (Обарів), В.Левчик, Ю.Кукса (обидва – Рівне).
Квасилів: Тимощук, Гаврилюк, Мартинюк (Ошманін, 46), П.Гордіюк, Усік, Островський, Назарук (Мельнічук, 82), Наливайко, Панчук, Онищук, Шпаковський. Запасні: Котовський, Перець, Арсенович, Болотнюк, В.Мельниченко.
Колоденка: Яремчук, В.Яцко, Р.Гордіюк, Павелко, Грицюта, Оліферов, Машлай, Момотюк (Мальчевський, 64), Гордійчук, Володимир Пасечнюк, Грушинець.
Голи: Панчук (16), Наливайко (38) – Володимир Пасечнюк (74).
Попередження: Усік (80, неспортивна поведінка) – ФК «ЛМЗ-Квасилів».

Перший тайм поєдинку пройшов за повної переваги господарів, що втілилася в два м’ячі у виконані футболістів ФК «ЛМЗ-Квасилів». Дебютний гол квасилівчан в новому сезоні на свій рахунок записав Роман Панчук, який відгукнувся на простріл з правого флангу і влучно пробив у ближній кут. А незадовго до перерви рахунок подвоїв Олександр Наливайко. Автор другого м’яча у ворота ФК «Колоденка» вдало пробив з льоту після атаки квасилівчан лівим флангом.

Футбольний сезон – стартував2

У другому таймі колоденцям вдалося трохи вирівняти гру і скорототи різницю в рахунку до мінімуму. На 74-й хвилині Володимир Пасечнюк переграв голкіпера ФК «ЛМЗ-Квасилів» Володимира Тимощука після виходу з ним віч-на-віч по лівому краю – 2:1. Але більшого гостям квасилівчани зробити не дозволили. До завершення матчу ФК «ЛМЗ-Квасилів» мав значно більше нагод збільшити свою перевагу, ніж колоденці – відігратися.

Футбольний сезон – стартував3

Результати інших матчів 1 туру першості Рівненського району в групі «Б»: ФК «Житин» (Малий Житин) – «Олімпік» (Олександрія) – 3:0, ФК «Олександрія» – «Інтеркарс» (Біла Криниця) – 3:2. Матч «Альянс» (Біла Криниця) – «Вікторія» (Кустин) – перенесено на 31 травня.

Футбольний сезон – стартував4

Свою наступну зустріч ФК «ЛМЗ-Квасилів» знову проведе вдома. У неділю, 10 травня, наші земляки прийматимуть «Легіон» з Тайкур. Початок матчу – о 14.00.