Горбатюк не хоче, щоб селище було розумним?

Горбатюк не хоче, щоб селище було розумним

Квасилівська селищна рада може стати одним з небагатьох органів місцевого самоврядування в Україні, який добровільно відмовився від пропозиції запровадити на своїй території електронну систему «SmartCity» («Розумне місто»). Про це заявив один з авторів та розробників даної системи для Квасилова, голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко.

«Скоро виповниться вже два місяці з того часу, коли я, від імені громадськості, запропонував селищному голові Квасилова Степану Горбатюку підписати меморандум про співпрацю між селищною радою та громадською організацією «Новий Квасилів» з метою запровадження в нашому селищі першої електронної системи взаємодії громади з органами місцевого самоврядування «Квасилів SmartCity» («Розумне місто»). Але жодної відповіді з боку влади до цих пір ми так і не отримали» – розповів пан Павло.

За словами громадського активіста, система «Квасилів SmartCity» допомагає владі бути ближчою до людей і максимально враховувати усі їх пропозиції, маючи при цьому безліч переваг. «За умови впровадження «SmartCity» в Квасилові, кожен мешканець зможе не виходячи з дому написати петицію на адресу селищної ради, або проголосувати за вже існуючі звернення. При умові, якщо петиція набере 100 голосів, її мають розглянути на сесії селищної ради. Також завдяки «SmartCity» кожен бажаючий зможе викладати на сайт дефекти ЖКГ Квасилова з метою їх усунення. Взагалі, це революційна система, яка вже запроваджена та успішно діє в багатьох населених пунктах Рівненських області та району (Зоря, Клевань, Оржів, Здолбунів, Кузнецовськ, Острог). Сподівань же на те, що вона діятиме і в Квасилові, з часом стає усе менше» – зазначив Павло Дутко.

Небажання влади запроваджувати електронне урядування в Квасилові незрозуміле й дивне ще й тому, що за нього селищній раді не потрібно платити жодної копійки – все розроблено та буде підгримуватися за допомогою ресурсів громадських активістів. «Для підключення до системи від влади Квасилова не вимагається нічого – тільки підпис селищного голови. У свою чергу, активісти громадської організації «Новий Квасилів» беруть на себе модерацію системи, витрачаючи на це свій час і кошти» – підкреслив пан Дутко.

Не зважаючи ні на що, голова громадської організації «Новий Квасилів» усе ще має надію, що меморандум буде підписаний, після чого система «Квасилів SmartCity» запрацює. «Цього дуже хотілося б як громадським активістам, що доклали чимало зусиль для створення системи, так і, я переконаний, усім мешканцям нашого селища, які прагнуть, щоб їх інтереси були враховані під час виділення коштів на вирішення тієї, чи іншої проблеми. Тож закликаю селищного голову Степана Горбатюка не тягнути час до нескінченності, а прийняти остаточне рішення, яке піде на користь громаді» – сказав Павло Дутко.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...