Горбатюк пообіцяв перенести частину незаконних гаражів у Квасилові

Представники гаражного кооперативу «Старт» прийшли на засідання земельної депутатської комісії Квасилівської селищної ради (Рівненщина), вимагаючи від влади перенести незаконно встановлені гаражі, які заважають їм розпочати будівельні роботи.

Селищний голова Квасилова Степан Горбатюк пообіцяв, що частину гаражів перенесуть, щоправда не уточнив ні коли це станеться, ні хто буде здійснювати відповідні роботи:

– Ті гаражі, які підпадають під забудову і заїзд – мають бути перенесені. А з іншими будемо думати, що робити. І ніхто не буде страждати.

Щоправда, на запитання голови гаражного кооперативу «Старт» Омеляна Мельничука, чи може ця пропозиція очільника Квасилова бути задокументована письмово, Степан Горбатюк відповів:

– Не може.

Омелян Мельничук розповів присутнім, що не хоче нести відповідальність за незаконно встановлені гаражі, якщо ті загоряться:

– Є нормативні документи. Згідно з ними, жодні об’єкти не можуть знаходитися ближче, ніж за 10 метрів від дороги. Ми з 2018 року просимо квасилівську владу перенести гаражі, які стоять під лініями електропередач. Що буде, як вони загоряться? Чому наш гаражний кооператив має за це відповідати?

Ми виконали великий обсяг підготовчих робіт, заплатили немалі гроші, але далі усе зупинилося, адже половина гаражів стоїть на лінії забудови.

У свою чергу, голова земельної депутатської комісії Квасилівської селищної ради Анатолій Мороз заявив, що гаражний кооператив не має необхідних документів для початку робіт:

– Згідно детального плану, від меж до приватних гаражів є 10 метрів. Нічого не заважає гаражному кооперативу «Старт» почати будівельні роботи.

Я думаю, що більше їм заважає відсутність документів на право власності, не присвоєння юридичної адреси, вони не мають будівельного паспорта, містобудівних умов та обмежень від районної архітектури, повідомлення про виконання робіт і авторського технічного нагляду.

Я би на це звернув дуже велику увагу, бо без цих паперів неможна розпочинати будівництво.

На це Омелян Мельничук відповів, що ніякі роботи поки не ведуться:

– Ми ще нічого не закопали в землю навіть на глибину штикової лопати. Ми нічого не будуємо. Коли прийде час, то документи будуть оформлені. Зараз же мова зовсім про інше – необхідно прибрати незаконно встановлені гаражі.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...