Горбатюк просив не закривати неіснуюче банківське відділення

Тривають пристрасті навколо закриття відділення «Ощадбанку» в Квасилові. На публікацію про цю подію порталу «Інший Квасилів» одразу ж відреагували в Квасилівській селищній раді, оприлюднивши лист голови Степана Горбатюка до керівництва АТ «Ощадбанк» з проханням не закривати відділення «Ощадбанку» у селищі.

Однак уважні квасилівчани помітили, що у своєму зверненні Степан Горбатюк неправильно вказав адресу банківського відділення «Ощадбанку» в Квасилові. На думку очільника селища, каса банку знаходиться в будинку по вулиці Рівненській, 2. Хоча насправді «Ощадбанк» розташований зовсім у іншому місці, за адресою: Рівненська, 1.

Документ із неправильно вказаною адресою до цих пір розміщений на сайті Квасилівської селищної ради.

Така плутатина призвела до того, що селищний голова попросив не закривати відділення, якого насправді не існує.

Нагадаємо, про імовірне закриття «Ощадбанку» в Квасилові з 20 червня жителі селища дізналися на початку минулого тижня. Це викликало обурення серед людей, особливо незадоволеними такою новиною лишилися пенсіонери.

12 червня голова Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей» Павло Дутко звернувся до керівництва «Ощадбанку» із закликом зберегти банківське відділення у Квасилові, а також попросив депутатів Верховної Ради від Рівненщини захистити права мешканців селища.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...