Горбатюк визнав свою помилку

horbatyuk-vyznav-svoyu-pomylku

У недбальстві та безгосподарності звинуватили владу Квасилові мешканці вулиці Білої, які прийшли цього тижня на засідання виконавчого комітету селищної ради. Люди продовжують вимагати відремонтувати дорогу, яку, за їх словами, не так давно зруйнував грейдер, що, за вказівкою керівництва селищної ради, проїхався по вулиці.

Після тривалої словесної перепалки, селищний голова Квасилова Степан Горбатюк все ж визнав, що помилився:

– Це була помилка з нашого боку, але не помиляється лише той, хто нічого не робить. Очевидно, водій грейдера перестарався. Обіцяю, що найближчим часом усі незручності, що стосуються дорожнього покриття на вулиці Білій, будуть усунуті. 11 жовтня відбудеться сесія Квасилівської селищної ради, на якій ми приймемо відповідне рішення, після чого проведемо ремонтні роботи.

Нагадаємо, що на початку вересня цього року представники влади Квасилова вирішили вирівняти проїжджу частину доріг на восьми вулицях. Але мешканцям Білої подібні дії очільників селища зовсім не сподобалися. Люди заявили, що грейдер зруйнував дорожнє покриття, і обурилися тим, що з ними перед проведенням робіт ніхто не порадився.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...