Горбатюк знову хоче продавати землі, які належать громаді

Серед великої кількості земельних питань, які розглянуть депутати завтра, 23 червня, під час сесії Квасилівської селищної ради(Рівненщина), на увагу заслуговують три. В останні місяці свого керівництва, очільник селища Степан Горбатюк та його оточення вирішили продати три земельні ділянки загальною площею 3,2 гектари, що розташовані на вулиці Молодіжній.

Перша земельна ділянка знаходиться за адресою Молодіжна, 60 і має площу 0,6993 гектари. На ній розташований фундамент багатоповерхівки. Згідно з проектом рішення, який будуть розглядати депутати, громадянину Сергію Денищуку пропонують надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення землі у власність шляхом викупу.

Зовсім поряд, по Молодіжній, 62, знаходиться ще одна ділянка розміром 1,6 гектари із незавершеним будівництвом. Її планують продати Олександру Рудику. Саме цю землю селищний голова Квасилова Степан Горбатюк хотів поспіхом продати ще у березні цього року, на останній сесії перед карантином. Щоправда, тоді, для прийняття рішення не вистачило одного депутатського голосу. Як бачимо, небажання депутатів продавати ділянку голову не зупинило і він виніс питання на розгляд повторно.

За словами депутата Квасилівської селищної ради, представника «Сили Людей» Віктора Манжерана, ніхто не проти, щоб власник нерухомості отримав землю під нею, але розмір цієї ділянки – надто великий:

– Чому в першому випадку майбутньому забудовнику достатньо 0,7 гектари, а в другому – потрібно аж 1,6 гектари? Усі ми пам’ятаємо і добре знаємо, як це діє в Квасилові, коли землю оцінюють в копійки, а потім за цією вартістю продають. Натомість, кошти осідають в кишенях усіх зацікавлених. Зараз ми бачимо, що Горбатюк дуже активно обробляє усіх депутатів, обіцяє їм усе, що завгодно за голосування по цих земельних питаннях. Однак я проти інтересів громади не піду і підтримувати продаж землі не буду.

І, нарешті, третя ділянка знаходиться неподалік від приміщення «Укрпошти», маючи площу 1 гектар. Її хочуть включити до переліку земельних ділянок для продажу на земельних торгах (у формі аукціону) та надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Мова іде про землю, на якій квасилівчани хотіли бачити ще один комунальний дитячий садочок та парк відпочинку поблизу. Тоді жителі селища звернулися із відповідною петицією до селищної ради і дуже швидко назбирали відповідну кількість голосів. Однак, депутати до вимог громади не прислухалися, відмовившись вносити питання навіть до порядку денного сесії.

Голова Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей», квасилівчанин Павло Дутко вважає, що влада знову обдурила жителів селища:

– Знаючи, наскільки важливими для квасилівчан є питання створення рекреаційної зони та забезпечення своїх дітей дошкільною освітою, Горбатюк і компанія натомість знехтували думкою громади. Перший раз людей ошукали кілька років тому, коли замість повноцінних громадських слухань і зустрічей з виборцями стосовно питання використання згаданої землі, провели фейкові слухання шляхом переписки. Далі ж депутати відмовилися навіть розглядати петицію, підписану сотнею людей, яких хвилювало те, що в Квасилвоі немає парку та існують черги в дитячий садочок. На жаль, наш селищний голова і підконтрольні йому депутати закінчують свою каденцію гучним скандалом, який їм навряд чи колись пробачать земляки.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...