Громада вимагає публічного звіту від селищного голови

Збори виборців селища Квасилів відбулися минулої суботи, 1 квітня, на центральному стадіоні. Зібратися людей змусили бездіяльність влади у вирішенні ключових питань, а також відсутність діалогу між селищною радою та громадою.

В результаті обговорення, учасники заходу поставили незадовільну оцінку роботі влади Квасилова і в першу чергу – селищному голові. Представники громади одноголосно ухвалили рішення звернутися до голови Квасилівської селищної ради Степана Горбатюка з вимогою припинити порушувати норми закону «Про місцеве самоврядування» і нарешті прозвітуватися публічно перед громадою про свою діяльність, чого він ще жодного разу не робив. На це учасники зборів дали пану Горбатюку місяць часу.

За словами одного з ініціаторів зборів, мешканця Квасилова Юрія Лазаревича, усе більше людей переконані, що селище сьогодні розвивається в неправильному напрямку:

– В кожному районі Квасилова існує дуже багато проблем. Причому, чим далі, тим більше їх стає. Тому ми зібралися: щоб обговорити усі ці питання і вирішити, як змусити владу працювати. Громаду обурює той факт, що селищний голова постійно виписує собі та своїм близьким премії, і у той же час ігнорує людей, відмовляючись звітуватися перед виборцями. Закликаємо Степана Горбатюка згадати нарешті про Квасилів і квасилівчан і відверто обговорити з громадою усі проблемні моменти, тим більше, що цього вимагає закон.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (5 голос (а, ів), середній бал: 3,40 із 5)
Loading...