Громадські активісти подарували книги Квасилівській школі

Громадські активісти подарували книги Квасилівській школі

Цінний подарунок Квасилівському НВК «школа-ліцей» зробили його колишні випускники, представники громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко та Михайло Галабурда. Громадські активісти подарували рідній школі дві рідкісні книги – «Мальована історія незалежності України» авторства Братів Капранових.

Виступаючи перед школярами, голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко зазначив, що дані книги дуже суттєво відрізняються від усіх підручників з історії, які учням доводилося бачити раніше:

– Авторами «Мальованої історії незалежності України» є не історики, а письменники. Тож інформація, викладена в книгах, які ми даруємо, засвоюється значно краще. Крім того, у підручниках – дуже багато ілюстрацій на кожній сторінці. Більшість з них виконані відомим рівненським художником та музикантом Юрієм Журавлем, роботи якого наразі користуються великою популярністю в Україні. Сподіваюся, що ці книги допоможуть учням Квасилівського НВК «школа-ліцей» не лише добре підготуватися до екзаменів, але й краще зрозуміти історію власного народу.

У свою чергу, Михайло Галабурда наголосив, що читання подібних книг допоможе квасилівським школярам стати справжніми патріотами:

– У наш непростий час, коли на Сході йде війна, шанувати Україну та знати її історію – річ необхідна та дуже важлива. Знаючи про передумови та розвиток історичних подій в минулому, ми матимемо змогу передбачити, як усе розвиватиметься в майбутньому.

Відтепер кожен бажаючий має змогу ознайомитися з книгами Братів Карпанових «Мальована історія незалежної України», які знаходяться в шкільному відділі Квасилівської публічної шкільної бібліотеки.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...