Громадський активіст з Квасилова пропонує відновити рух великогабаритних автобусів

Громадський активіст з Квасилова пропонує повернути великогабаритні автобуси

Повернути на маршрут «Рівне-Здолбунів» великогабаритні автобуси за ціною, меншою, ніж у маршрутних таксі, пропонує голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко. На думку громадського активіста, у квасилівчан, які щодня добираються на роботу у Рівне та Здолбунів, має бути вибір між ціною та якістю. Про це пан Дутко написав на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook».

«Коли перевізники збільшили вартість проїзду в рівненських міських маршрутках, люди просто припинили ними їздити, пересівши на тролейбуси. Внаслідок цього, власники маршруток, які втратили багато тисяч пасажирів, тепер просять владу повернути ціну за проїзд на попередній рівень.

Тепер подорожчав проїзд і у міжміських маршрутках. Що робити в такому випадку квасилівчанам, що їздять на роботу до Рівного? Вчинити так, як у Рівному – не вийде, адже альтернативні види транспорту практично відсутні. Є ще дизель потяги та електрички, але по-перше, ходять вони дуже рідко, а по-друге – лише на залізничний вокзал обласного центру.

Але альтернатива маршруткам повинна бути! На мою думку, саме час повернути на маршрут «Рівне-Здолбунів» великогабаритні автобуси, які їздили раніше (згадайте автобус №129). Ціну в таких автобусах слід встановити на рівні 3-х гривень з Квасилова до Рівного, у той час як в маршрутці – 4. Якщо подібні автобуси будуть ходити раз в півгодини, у кожної людини буде вибір – їхати маршруткою одразу, але дорожче, або трохи зачекати, але зекономити кошти» – пише голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко.

Нагадаємо, 27 лютого перевізники незаконно збільшили вартість проїзду в міжміських маршрутних таксі на маршруті «Рівне-Здолбунів». Тепер, щоб доїхати до Рівного, або ж до Здолбунова, квасилівчани змушені заплатити 4 гривні.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 3,50 із 5)
Loading...