Хто платитиме за харчування дітей в квасилівському дитсадку?

Профінансувати харчування вихованців Квасилівського ДНЗ (ясла-садок) на сто відсотків коштом селищного бюджету пропонують владі представники політичної партії «Сила Людей». Відповідне звернення вони надіслали нещодавно на адресу голови та виконавчого комітету Квасилівської селищної ради.

Один з авторів звернення, голова Квасилівського первинного осередку політичної партії «Сила Людей», освітянин Роман Чиж вважає, що коштів у бюджеті селища для цього наразі вистачає:

– Ми взагалі виступаємо проти поборів у школах та дитсадках. Але починати потрібно з безкоштовного харчування вихованців дошкільного навчального закладу. На жаль, мешканці Квасилова щороку тратять мільйони гривень на спиртне та тютюн, сплачуючи з цього акцизний податок. Починаючи з минулого року, відповідні кошти почали отримувати місцеві бюджети, значно поповнившись за рахунок шкідливих звичок своїх жителів. Тож ідея політичної партії «Сила Людей» полягає в тому, щоб кошти, отримані селищною радою з акцизного податку, пішли на майбутнє Квасилова – наших дітей. Ми пропонуємо владі профінансувати в нинішньому році харчування дітей в ДНЗ (ясла-садок) на сто відсотків коштом бюджету, скасувавши при цьому батьківську плату за харчування. Крім того, потрібно збільшити і видатки на харчування кожної дитини, щоб забезпечити повноцінний раціон і збалансовані обіди. Уже зараз ми маємо приклади міст, які скасували батьківську плату за харчування в дитсадкам і, вважаю, Квасилів також має піти цим же шляхом.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...