Хто відібрав землю у громади Квасилова?

Хто відібрав землю у громади Квасилова

Як відомо, генплан Квасилова затвердили лише наприкінці минулого року і влада селища тільки збирається проводити зонування в межах забудови, щоб виділити земельні ділянки учасникам АТО, а також іншим категоріям населення. Але вже зараз окремі, найбільш ласі шматки квасилівської землі, перейшли в приватні руки, про що громада селища до недавніх пір навіть не здогадувалася.

Мова йде про земельну ділянку загальним розміром близько одного гектара, що розташована в дуже зручному місці – між вулицею Шкільною та дев’ятиповерхівкою по вулиці Молодіжній, 32, неподалік від Центрального стадіону селища. За старим, радянським генпланом Квасилова, ця територія була запроектована під спортивно-виховні об’єкти. Але часи змінилися, а земля багато років так і залишалася пустувати.

Останнім часом земельна ділянка, про яку іде мова, знаходилася на балансі Рівненського району. Але зовсім нещодавно, коли невідомі почали завозити сюди будматеріали і готуватися до забудови, місцеві мешканці дізналися, що земля вже їм не належить і знаходиться у приватній власності.

Квасилівчани Анатолій Грицина, Василь Іськов та Степан Боришкевич неодноразово зверталися до селищної та районної влади, але відповіді на питання, хто є власником землі, і яким чином вона опинилася в приватних руках – так і не отримали.

Один з ініціаторів захисту від забудови даної земельної ділянки та повернення її у власність громади Василь Іськов каже, що іншої подібної території для спорудження спортивних об’єктів у Квасилові не знайти:

– Молодь Квасилова має займатися спортом, а не сидіти в забігайлівках та пити спиртне. Для цього потрібно створювати умови, будувати спортивні споруди. Але ділянку, на якій це можна зробити, у людей сьогодні забирають. Земля має належати громаді. Владі селища необхідно розробити перспективний план на 5-10 років і визначити, що тут варто побудувати для квасилівчан. Тому ми зробимо усе, щоб повернути цю землю у власність територіальної громади.

Мешканці Квасилова налаштовані рішуче боротися за землю, яку в них хочуть відібрати. Якщо земельну ділянку не повернуть громаді селища і на ній розпочнеться приватне будівництво – люди готові до радикальних кроків.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...