Хто вивозитиме сміття – визначать на конкурсі

Представники Рівненського обласного територіального відділення антимонопольного комітету таки змусили владу Квасилова розпочати процедури з проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Квасилова. Зацікавлені організації можуть подати свої пропозиції до 31 жовтня у селищну раду особисто, або поштою.

Як відомо, впродовж останніх років монополістом на ринку вивозу сміття в Квасилові було колективне підприємство «Житловик-1». А в лютому 2017 року депутати селищної ради проігнорували зобов’язання антимонопольного комітету провести конкурс, навіть розуміючи, що порушують таким чином закон.

Наступний раз антимонопольний комітет відреагував на бездіяльність Квасилівської селищної ради вже у вересні цього року, видавши постанову адміністративної колегії про порушення законодавства про захист економічної конкуренції. І лише після цього спочатку селищна рада, а потім і виконавчий комітет ухвалили рішення, які дозволять провести конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення сміття у Квасилові.

Виконком селищної ради створив конкурсну комісію з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення побутових відходів) на території багатоквартирної забудови Квасилова, головою якої став заступник селищного голови Анатолій Котовський. Крім того, представники влади затвердили і конкурсну документацію – комплект документів, які надсилаються організатором конкурсу його учасникам для підготовки конкурсних пропозицій.

Участь в конкурсі зможуть взяти учасники, які мають достатню кількість спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових (твердих, рідких побутових відході, великогабаритних ремонтних відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів), що утворюються у житловій забудові селища.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися за номерами телефону Квасилівської селищної ради: +38 (0362) 20-34-04 та +38 (0362) 20-34-04.

Сам конкурс відбудеться 1 листопада 2019 року о 9.00 за адресою: селище Квасилів, вулиця Богдана Хмельницького, 2.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...