І знову «срібло»!

Другий рік поспіль ФК «ЛМЗ-Квасилів» завершив на другому місці чемпіонат Рівненського району з футболу у вищій лізі. Завдяки розгромній перемозі в заключному турі сезону над заборольським «Продторгобладнанням», підопічні В’ячеслава Кобилецького, як і минулої осені, випередили в таблиці дядьковицький «Сатурн».

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Продторгобладнання» – 4:1 (1:1).

21 жовтня. 11.00. Квасилів. Селищний стадіон. 180 глядачів. 8 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: О.Степанюк (Хотинь), С.Кральковський (Гощанський район), Ю.Кукса (Рівне).

Квасилів: Кондрашин, Мартинюк, Усік, Ю.Онищук, Котович, В.Ткачук, Ошманін (Арсенович, 74), Ковальчук, Назарук, Кравчук, О.Онищук.

Забороль: Балда, Горецький, Ухнальов-Ярошевич, Новицький (Семенюк, 72), П.Федас, Бондаренко, А.Федас, Р.Ткачук (Ярошевич, 88), Шевчук, Кузьмич, Максимчук.

Голи: Назарук (22), Ковальчук (85), О.Онищук (87), Ю.Онищук (90+2) – Р.Ткачук (25).

На 10 хвилині Горецький («Продторгобладнання») не реалізував пенальті.

Попередження: Кондрашин (9), Усік (27), Ю.Онищук (58) – усі ФК «ЛМЗ-Квасилів».

Юнаки: 4:0 (Хамратович (11), Кубицький (15), Железняк (55, 63)).

Для того, щоб здобути срібні медалі чемпіонату квасилівчанам потрібно було не просто перемагати «Продторгобладнання», але й очікувати на втрату очок «Сатурном», який у цей же день приймав кустинську «Горинь». У підсумку, все склалося для «червоно-зелених» якнайкраще.

Тривалий час результат у Квасилові залишався нічийним, але наприкінці зустрічі господарі продемонстрували справжній характер, тричі поспіль вразивши ворота заборольців і за короткий проміжок часу довівши рахунок до розгромного – 4:1. А вже за кілька годин гарні новини прийшли і з Дядьковичів, де «Сатурн» та «Горинь» розійшлися миром – 2:2. Таким чином, ФК «ЛМЗ-Квасилів» піднявся на друге місце підсумкової таблиці, на одне очко випередивши «Сатурн» та знову, як і рік тому, здобувши «срібло».

Результати інших матчів 18 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: ФК «Обарів» – «Славія» – 2:3, Будмаркет «Маяк» – «Альянс» – 7:4, «Інтеркарс» – «РОКО» – 6:4, «Сатурн» – «Горинь» – 2:2.

Підсумкове становище команд: 1. «Славія» – 48, 2. ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 31, 3. «Сатурн» – 30, 4. Будмаркет «Маяк» – 29, 5. «Інтеркарс» – 25, 6. «Продторгобладнання» – 25, 7. «РОКО» – 18, 8. ФК «Обарів» – 16, 9. «Горинь» – 15, 10. «Альянс» – 15 очок.

Квасилівський «ЛМЗ-юніор» хоча й також в останньому турі розгромив вдома ФК «Забороль-юніор» – 4:0, але завершив сезон лише на 5 місці турнірної таблиці юнацької ліги.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...