Камери відеоспостереження обіцяють встановити до Великодня

Ухвалили рішення про закупівлю та встановлення камер відеоспостереження у Квасилові депутати селищної ради на останній в минулому році сесії. Кошти на це заклали в бюджеті на 2019 рік, прописавши даний пункт також і в програмі економічного та соціального розвитку.

На необхідності встановлення у Квасилові дванадцяти нових камер відеоспостереження наполягали представники опозиційної політичної партії «Сила Людей», а також керівництво Рівненського районного відділення поліції. На їх думку, подібні дії з боку влади дозволили б значно зменшити кількість злочинів у селищі, яких наприкінці минулого року було зафіксовано особливо багато.

Голова Квасилівської селищної ради Степан Горбатюк пообіцяв, що відеокамери на вулицях Квасилова з’являться ще до Великодня 2019 року:

– Кошти в бюджеті на встановлення камер ми передбачили. По можливості будемо проводити проплати і після свят збираємося їх закупити. До Великодня хочемо максимально поставити камери у Квасилові.

За словами начальника Рівненського районного відділення поліції Володимира Роя, який виступив перед депутатами, встановлення усіх необхідних камер відеоспостереження обійдеться бюджету Квасилова у 120 тисяч гривень:

– У камер, які зараз є в Квасилові, немає можливості проводити відеозапис. Їх також можна використати, але потрібно закуповувати і нові. Ми порахували ціну по мінімуму, включаючи в цю суму монтаж і роботу.

У свою чергу, голова Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей», квасилівчанин Павло Дутко висловив сподівання, що цього разу влада селища виконає свої обіцянки і населений пункт стане більш безпечним для громадян:

– Встановлення камер відеоспостереження допоможе не лише розкривати вже скоєні злочини, а й зможе запобігти вчиненню нових. Якщо злочинці знатимуть, що у Квасилові є камери, навряд чи вони так нахабно обкрадатимуть квартири, як це роблять зараз. У результаті, люди більше не будуть хвилюватися за своє майно і більш спокійно ходитимуть  вулицями у вечірній та нічний час.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...