Крет більше не хоче бути селищним головою Квасилова

Крет більше не хоче бути селищним головою

Селищний голова Квасилова Дмитро Крет на наступних місцевих виборах не збирається висувати свою кандидатуру на посаду, яку він наразі обіймає. Про це очільник селища повідомив у коментарі сайту «Інший Квасилів».

За словами Дмитра Крета, своє рішення залишити посаду після завершення нинішнього терміну повноважень він вперше оприлюднив ще півтора роки тому і з тих пір нічого не змінилося:

– Це правда, я більше не буду висуватися на посаду селищного голови. Річ у тім, що в наступному році я досягну пенсійного віку, а якщо пенсія – значить потрібно відпочивати.

На запитання щодо свого наступника, пан Крет відповів, що в Квасилові є багато молодих, креативних політиків та громадських діячів, які могли б очолити селище. Щоправда, конкретні прізвища «молодих та креативних» він назвати відмовився.

Нагадаємо, Дмитро Крет очолює Квасилів з весни 2006 року. В 2010 році його переобрали на цю посаду.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...
  • Якщо не помиляюся, підтримка у Дмитра Федоровича була більше 90%, тому його рекомендація може мати неабиякий вплив на думку мешканців під час наступних виборів. Що стосується виходу на пенсію, то тут все дуже правильно, це заслужений відпочинок. Я впевнений, що за необхідності Д. Ф. проконсультує і поділиться досвідом з наступним головою.

    • Антон

      Висока підтримка Крета на минулих виборах була зумовлена повною відсутністю альтернативи і дуже слабкими опонентами, які більше були технічними кандидатами, ніж реальними, а не популярністю в народі самого Крета.

  • Антон

    Ех, Крет-Крет. Так добре починав і так безславно закінчує. Невиконані обіцянки, брехня, сварки і з’ясування стосунків, хамська поведінка, прислужництво ненависному в Квасилові режиму Януковича, вивішування банера на підтримку Януковича, заяви під час Революції гідності про те, що Україні не час рухатися в ЄС (було опубліковано в газеті “Слово і час” і цього вже не приховаєш). Все це зробило свою справу. Так що давай, Крет, до побачення!. Поки народні люстратори у смітник не відправили!