Квасилів стане частиною Рівненської ОТГ

Селище Квасилів, разом з містом Рівне, а також населеними пунктами Городоцької та Обарівської сільських рад вже в нинішньому році створять Рівненську об’єднану територіальну громаду. Про це стало відомо після оприлюднення нового перспективного плану утворення ОТГ на території сучасного Рівненського району.

Даний документ заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко та депутат Верховної ради Олександр Аліксійчук вже передали до Києва на розгляд та затвердження Міністерства розвитку громад та територій України.

Після створення Рівненської ОТГ, її населення складатиме 263 917 чоловік, з яких 32 330 – діти шкільного віку і ще 16 695 – дошкільного. Територія громади становитиме 162 кілометри квадратних.

Як відомо, реформа децентралізації в Україні триває з 2014 року. Згідно з перспективним планом п’ятирічної давнини, Квасилів мав стати центром однойменної ОТГ, в яку також увійшли б Корнинська, Тайкурська, Білокриницька та Городищенська сільські ради. Але ні з ким із сусідів влада селища за увесь цей час домовитися про об’єднання так і не зуміла.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...