Квасилів у драматичній грі поступився Городищу (+фото)

Своєї першої поразки на відкритому зимовому чемпіонаті Рівненського району з футболу зазнав ФК «ЛМЗ-Квасилів». Наша команда поступилася лідеру турнірних перегонів – ФК «Городище». Після матчу квасилівські футболісти лишилися незадоволеними діями арбітрів, котрі прийняли цілу низку суперечливих рішень.

В першому таймі суперники обмінялися забитими м’ячами, а незадовго до перерви квасилівчани залишилися у меншості – головний арбітр показав червону картку гравцю «жовто-зелених».

Граючи усю другу половину поєдинку вдесятьох, футболісти ФК «ЛМЗ-Квасилів» пропустили знову. І хоча на останніх хвилинах наші земляки знову відігралися, судді цей гол відмінили, зафіксувавши офсайд. Отже, поразка квасилівчан – 1:2.

Таким чином, ФК «ЛМЗ-Квасилів», що йде другим в таблиці групи «А», вже трьома очками поступається ФК «Городище». Для квасилівчан нині важливо втриматися на своїй нинішній позиції, що дає право на вихід до півфіналу змагань. Потіснити ж «жовто-зелених» мріють голишівський «ГолДар» та ФК «Олександрія», які відстають від ФК «ЛМЗ-Квасилів» на усе тих же три очки.

А от інший квасилівський клуб – ДЮСШ «Колос» – вже вдруге на турнірі не з’явився на гру. Цього разу – проти ФК «Олександрії». В результаті, нашим юнакам зарахували технічну поразку – 0:3.

Результати інших матчів у групі «А»: «ГолДар» – «Злагода» – 2:0, ФК «Новожуків» – ФК «Басів Кут» – 3:2, ФК «Верхівськ» – «Сокіл» – 3:0, ФК «Новожуків» – «Злагода» – 1:1.

У наступному туру ФК «ЛМЗ-Квасилів» та ДЮСШ «Колос» зіграють між собою. Гра має відбутися у неділю, 12 березня, в Квасилові.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)