Квасилів заклеїли агітацією двох кандидатів у депутати

DSCN0511

Виходить на фінішну пряму передвиборча кампанія з позачергових виборів до Верховної ради. Не обійшли своєю увагою агітатори і Квасилів.

І якщо агітація за політичні партії у Квасилові є мінімальною і проходить практично непомітно, то боротьба двох найбагатших кандидатів-мажоритарників вже встигла неабияк втомити мешканців селища. Річ іде про листівки та плакати представника «Народного фронту», нині діючого депутата Верховної ради Юрія Вознюка та висуванця від провладного «Блоку Петра Порошенка» Олексія Муляренка, якими заклеєний увесь Квасилів.

DSCN0516

Дуже сумно, що агітатори не надто переймаються зовнішнім виглядом та благоустроєм Квасилова, тож зображення згаданих кандидатів можна побачити не лише на дошках оголошення, але й ледь не на кожному стовпі, на парканах, а також – стінах будинків. Але чи додасть така «реклама» популярності кандидатам у депутати?

DSCN0513

DSCN0523

DSCN0519

DSCN0520

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...
  • Уже ж неодноразово і на багатьох сайтах, піднімають цю проблему, невже керівники дільничих штабів не можуть дати вказівок своїм агітаторам, щоб не повторювали помилок. Пора змінювати “шкідливі звички”. Статті +1

    • Здолбунівсіті

      Як показали результати виборів саме ці два кандидати і розіграли першість, отже можна зробити висновок, що народ не дав достойної оцінки свинячим методам агітації штабів. Допоки ми готові визнавати себе у хліві до тих пір і годуватимуть нас як свиней.