Квасилів залишиться без водопостачання

Завтра, 8 жовтня, працівники РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» проводитимуть ремонті роботи на водогоні «Рівне-Квасилів». Через це впродовж дня водопостачання буде із пониженим тиском або ж повністю відсутнє у Квасилові. На підприємстві планують розпочати роботи о 9.00 годині і завершити їх до 18.00.

— Слюсарі аварійно-відновлюваних робіт підприємства ремонтуватимуть водогін діаметром 500 міліметрів, — зауважив начальник відділу з експлуатації та ремонту водопровідних мереж Рівного Юрій Єзерський.Якщо вдасться провести ремонтні роботи швидше, то відповідно і водопостачання відновимо раніше. Традиційно, на період робіт ми організовуємо підвіз питної води спецмашиною за заявками споживачів, у яких не буде водопостачання.

У «Рівнеоблводоканалі» попереджають, з огляду на масштабність та складність робіт, не виключено, що після відновлення водопостачання певний час із кранів буде текти брудна вода. Тому навіть після завершення ремонту працівники підприємства організують підвезення чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів за телефоном: 26-74-44.

Про це повідомляє прес-служба РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...