Квасилів залишився без футболу

IMG_4993

Минулих вихідних розпочалися чемпіонат та першість Рівненського району з футболу в обох лігах. Але квасилівські футбольні уболівальники улюбленої гри цього разу не побачать. У нинішньому сезоні вперше за багато років Квасилів не представлений жодною дорослою командою в районних футбольних змаганнях.

Як розповів представник ФК «Квасилів» в минулому сезоні Олег Мазярко, головною причиною неучасті команди нашого селища в першості Рівненського району є повна відсутність фінансування:

– Проблема існувала ще в минулому сезоні. Тоді футболісти так і не отримали жодної копійки коштів за відрядження на виїзні матчі. З великими труднощами ми відшуковували гроші і на те, щоб розрахуватися за суддівство з арбітрами. Було дуже важко, але чемпіонат все ж вдалося дограти. Цього року ситуація не змінилася. Тому наразі немає жодного сенсу заявляти команду на першість району. Виступати у районних змаганнях зможемо лише тоді, коли з’явиться фінансування. А в нинішньому році Квасилів у змаганнях районного рівня презентуватимуть лише дитячо-юнацькі команди.

Нагадаємо, минулого року ФК «Квасилів» виступав у групі «Б» першої ліги першості Рівненського району і посів шосте місце з дев’яти команд, які брали участь у змаганнях.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...
  • Прикро.

  • Бакалавр

    Тут особливо прикрого нічого немає, адже чесно кажучи грали далеко не професіонали, навіть з натяжкою частину гравців можна було назвати “любителями”. Посудіть самі, справжні спортсмени не будуть вживати алкоголь мало не кожен день, обов’язково після матчу і точно кожні вихідні, тому майбутнього в такої команди не було, що не можна сказати про молодших футболістів, то дійсно є наша надія, на дітей треба робити ставку.

  • Павло

    Насправді, розмови про те, що в Квасилові немає серйозних футболістів-професіоналів пристойного рівня не відповідають дійсності. Багато квасилівських футболістів грають в сильних командах обласного та районного рівня. Якби було бажання, в Квасилів їх можна було б повернути елементарно. Але, схоже на те, що у розвитку футболу в Квасилові не зацікавлений ніхто – ні влада, ні підприємці. Мені, як уболівальнику футболу, дуже боляче було дивитися, як у Квасилові всі ці роки нищили футбол, поки не вбили його остаточно. Як показує практика, там де футбол зникає, він уже не відроджується впродовж довгих років. І для влади зручно: немає футболу – немає зайвих проблем, пов’язаних зі сплатою заявочного внеску, зарплати арбітрам, надання транспортного засобу на кожен виїзний матч та усім іншим.