Квасилів залишився без футболу

IMG_4993

Минулих вихідних розпочалися чемпіонат та першість Рівненського району з футболу в обох лігах. Але квасилівські футбольні уболівальники улюбленої гри цього разу не побачать. У нинішньому сезоні вперше за багато років Квасилів не представлений жодною дорослою командою в районних футбольних змаганнях.

Як розповів представник ФК «Квасилів» в минулому сезоні Олег Мазярко, головною причиною неучасті команди нашого селища в першості Рівненського району є повна відсутність фінансування:

– Проблема існувала ще в минулому сезоні. Тоді футболісти так і не отримали жодної копійки коштів за відрядження на виїзні матчі. З великими труднощами ми відшуковували гроші і на те, щоб розрахуватися за суддівство з арбітрами. Було дуже важко, але чемпіонат все ж вдалося дограти. Цього року ситуація не змінилася. Тому наразі немає жодного сенсу заявляти команду на першість району. Виступати у районних змаганнях зможемо лише тоді, коли з’явиться фінансування. А в нинішньому році Квасилів у змаганнях районного рівня презентуватимуть лише дитячо-юнацькі команди.

Нагадаємо, минулого року ФК «Квасилів» виступав у групі «Б» першої ліги першості Рівненського району і посів шосте місце з дев’яти команд, які брали участь у змаганнях.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...