Квасилівчан навчатимуть правильно контролювати владу

Тренінг на тему ««Громадський контроль за владою. Кампанія лобіювання громадських інтересів адвокасі» проведе наступної неділі, 12 лютого, в Квасилові політична партія «Сила Людей» для громадсько активних мешканців селища.

Програма заходу виглядатиме наступним чином:

10:00 – 10:15. Реєстрація учасників, ранішня кава.

10:15 – 10:30. Вступне слово. Привітання тренерів та учасників тренінгу.

10:30 – 12:00. Як громадянам контролювати місцеву владу (В.Грушевський).

12:00 – 13:30. Кава-пауза.

13:30 – 14:00. Що таке кампанії адвокасі і громадського лобіювання, чому це важливо. Цілі, суб’єкти, види, методи кампанії адвокасі. Етапи кампанії адвокасі. Стратегічне планування кампанії адвокасі. Стратегії та тактики кампаній адвокасі. Роль інформації та комунікації в кампанії адвокасі. Інформаційна хвиля. Інформаційне повідомлення (В.Грушевський, С.Денега, І.Саворона).

14:00 – 15:00. Перерва на обід.

15:00 – 16.30. Робота в групах, тести, практичні завдання по темі тренінгу. Домашнє завдання.

16:30 – 17:00. Запитання та відповіді. Підведення підсумків.

Записатися на участь у тренінгу квасилівчани мають змогу за номером телефону: 098-849-43-86.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...
 • Мешканець

  Як тебе павліку “поважаю”, скільки людей прийшло до тебе на тренінг! Молодець, дивись так через років 50 всі до тебе в чергу будуть записуватися!!! А чому ти аж 600 гривень за аренду віддав? Краще б своїй дитині щось купив!!! Батько всраний! З тебе вже весь Квасилів сміється! Зупинися придурку, хватить!

  • Павло

   Насправді, я не тільки зал арендував, але й, спільно з міжнародними організаціями, купив обід кожному учаснику тренінгу. Та й дитина в мене також не обділена. Звісно, не маю як ви два авто «Volkswagen Golf» та «Renault Megane» і дружина в селищній раді в мене також не працює, але маю вищий рівень культури, вас не обзиваю і не оббріхую і родину, працюючи на трьох роботах, нормально забезпечую. Так що давайте ви не будете вчити мене, що купляти моїй дитині, а я не буду вказувати
   вам, що купити вашим двом. Домовилися, Валера Форманюк?

   P.S. Змініть емейл, а то вся селищна рада через вашу неуважність «палиться».

   • світлана

    Пане Павло! Жителі мікрорайону Хмільне дуже просять допомогти. Маршрутка декілька днів не їздила і так дуже часто не виїздила на маршрут. Діти в школу і в садочок мусять іти пішки 2-3 км, погода буває різною ,також є багато пенсіонерів і інвалідів. Нам потрібно якось добиратися до роботи, ще багато людей добираються пішки на підприємства в нашому районі. Потрібно щоб усі маршрутки Рівне-Квасилів їхали до меблевої фабрики! Ми теж люди і хочемо комфорту!

    • Павло

     Зв’яжіться зі мною. Зустрінемося і обговоримо, що можна зробити, щоб вирішити цю проблему.