Квасилівчан просять вчасно розраховуватися за тепло

Не зважаючи на те, що тариф на тепло для жителів Квасилова Рівненська міська рада не тільки не збільшила, але й встановила менший, ніж минулого опалювального сезону, сплачувати за спожиті ресурси значна частина людей не поспішає.

За словами директора КП «Квасилівтеплоенерго» Антона Заглинського, наразі загальний борг споживачів перед підприємством складає близько 3 з половиною мільйонів гривень, що в нинішній ситуації становить загрозу для усіх:

– Мені важко зрозуміти, чому так відбувається, але зараз, хоч тариф і нижчий, ніж був, багато квасилівчан припинили вчасно розраховуватися за тепло. Платіжна дисципліна – дуже низька. З 1 мільйона 800 тисяч гривень, які мало отримати наше підприємство в нинішньому опалювальному сезоні, люди заплатили усього 300 тисяч. Це – дуже мало.

 Якщо найближчим часом нічого не зміниться – підприємство може взагалі зупинитися. Газопостачальна компанія «Нафтогазтрейдинг», якщо ми вчасно не будемо з нею розраховуватися, просто викине нас із реєстру. Адже умови в цьому році вона поставила дуже жорсткі. Якщо не вистачає коштів – нас переведуть на ринкову ціну. Якщо зараз газ коштує 7,42 гривні а на ринку буде по 38 – постраждають усі. 

 Тому людям потрібно з розумінням поставитися до цієї ситуації. Закликаю їх вчасно платити за тепло. Адже багато є таких, що взагалі нічого не платять. Але боргів їм ніхто не спише, бо це наші гроші. А крім газу у нас ще є електроенергія, розподіл газу, поточні витрати. І зарплату працівникам потрібно платити вчасно.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...