Квасилівчан турбують пияцтво, наркоманія та погані дороги

1348132119

Пияцтво та наркоманія, поганий стан доріг, а також – непомірно високі тарифи на тепло та ЖКП в селищі – ось ті проблеми, які нині найбільше хвилюють мешканців Квасилова. Принаймні, такі результати продемонструвало відповідне опитування, що проводилося серед квасилівчан у групах сайту «Інший Квасилів» в соціальних мережах «Фейсбук», «Вконтакті» та «Однокласники» впродовж червня-серпня 2014 року.

За результатами опитування, найбільшою проблемою Квасилова, на думку мешканців селища, є пияцтво та наркоманія. Так вважають 28,35% наших земляків. Більш ніж на 10 відсотків відстали проблеми, пов’язані з поганим станом доріг – 17,91%, та непомірно високими тарифами на тепло та житлово-комунальні послуги – 16,41%. На переконання ще 10,44% квасилівчан, найнагальнішим є питання великих черг для дітей в дитсадок.

На наступних місцях розташувалися: велика забрудненість повітря промисловими підприємствами – 8,95%, проблема зайнятості молоді – 5,97%, закритість та непрозорість місцевої влади – 2,98%. У той же час, менше за все квасилівчан турбують рівень злочинності та безробіття. Кожну з цих проблем вказали у своїх відповідях лише 2,23% мешканців селища.

Знайшлися і люди, які вважають, що проблем в Квасилові не існує взагалі. Таких – 4,47%.

Усього в опитуванні, яке наш сайт проводив впродовж літа в трьох найпопулярніших серед квасилівчан соціальних мережах, взяли участь 134 респонденти. Їм запропонували дати відповідь на питання: «Які з перерахованих проблем Квасилова Вас хвилюють найбільше?».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...