Квасилівчанам продають фальшиві страховки?

Квасилівчанам продають фальшиві страховки

На шахраїв, які пропонують мешканцям Квасилова та інших населених пунктів Рівненщини придбати «липові» страховки, поскаржився один з читачів сайту «Четверта влада».

«Останні декілька місяців по місту і по селах час від часу ходять молоді люди. Працюють по системі прямих продажів, але продають страховку.

Вся розмова зводиться до війни, і що є ризики, і тому подібне. І «парять» шматок картонки з печаткою за 20 гривень. Печатка наборна. Суть картонки, за їх словами, якщо біда то приходите до них з нею і вам допоможуть. Я не здивуюся, якщо цей «розвод» по всій Україні працює.

Коли моєму батькові «парили», я підійшов, подивився на той шматок картону і нагнав того хлопця. Він їх так не дає, потрібно було йому за неї 20 гривень дати. Я тоді не подумав, що можна було б цю ситуацію по іншому «розрулити».

Це відбувалося у Квасилові, думаю, там таких карток багато «напарили».

А через тиждень чи два їх продавали за 40 кілометрів від Рівного в моєму селі, теж молоді хлопці та дівчата.

Треба запитати людей, в когось вона є 100%. Але питання в іншому: як шматок картону з набірною печаткою може бути свідченням страховки. Я на 100% впевнений, що це «розвод» – цитує «Четверта влада» чоловіка, що звернувся до журналістів.

За браком достатньої інформації, перевірити достовірність цього повідомлення наразі не вдається.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...