Квасилівчанам пропонують здати нелегальну зброю

Місячник добровільної здачі зброї триватиме у квітні. Впродовж цього часу мешканці Квасилова можуть звернутися в органи внутрішніх справ, до дільничного офіцера поліції і добровільно здати зброю, боєприпаси до неї, вибухові матеріали та спеціальні засоби. Громадяни, які добровільно здадуть зазначені предмети і матеріали звільняються від кримінальної відповідальності.

Добровільно здана технічно справна мисливська зброя, спеціальні засоби самооборони після перевірки, чи не перебувають вони в розшуку, можуть бути зареєстровані на громадян у встановленому законом порядку.

Хотілося б звернути увагу громадян – близьких родичів померлих власників зброї та спецзасобів самооборони, що згідно «Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, спорядженими гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів», затвердженої наказом МВС України від 21 серпня 1998 року №622, зброя та спецзасоби померлих власників у п’ятиденний строк повинні також добровільно здаватися їх родичами в органи внутрішніх справ, де вони зберігаються до вирішення питання про спадщину. Зберігання ж зброї і спецзасобів без дозволу органів внутрішніх справ тягне за собою притягнення громадян до відповідальності та конфіскації зброї.

Слід відзначити, що місячники добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів міцно увійшли у практику роботи органів внутрішніх справ і проводяться щорічно, не менше двох разів на рік, що дає свої позитивні результати на шляху боротьби з незаконним обігом вказаних предметів і матеріалів.

Більш детальну інформацію ви можете отримати за адресами: Рівне, вулиця Відінська, 5, кабінет №2. Телефони: 27-96-69, 097-239-36-13, або Квасилів, вулиця Рівненська, 1. Телефон: 098-631-25-64.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...