Квасилівчанам розповідатимуть про ОСББ

Квасилівчанам розповідатимуть про ОСББ

Рішення створити тимчасову комісію з питань інформування населення про можливості організації ОСББ та інших форм управління багатоквартирними будинками прийняли депутати Квасилівської селищної ради на позачерговій сесії, що відбулася у вівторок 16 лютого.

На створенні такої комісії наполіг депутат Валерій Чернобривець, який зазначив, що до 1 липня, коли набуде чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», залишається не так багато часу, тож мешканці Квасилова мають визначитися, щодо форми управління їхніми багатоквартирними будинками.

І хоча селищний голова Квасилова Степан Горбатюк виступив проти такої комісії, але під аргументами депутатів, все ж поставив дану пропозицію на голосування. Створення тимчасової комісії з питань інформування населення про можливості організації ОСББ та інших форм управління багатоквартирними будинками депутати підтримали одноголосно. Її головою став Богдан Колодяжний.

Вже у наступну неділю, 21 лютого, новостворена тимчасова комісія організовує збори, на яких відбудуться інформування та обговорення з мешканцями багатоповерхових будинків селища Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», створення ОСББ та інших форм управління щодо надання комунальних послуг.

Бажаючим виступити на зборах потрібно повідомити про свій намір до їх початку за номером телефону 096-39-130-86.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...