Квасилівчанам збільшили тариф на тепло

kvasylivchanam-zbilshyly-taryf-na-teplo

Новий тариф на послуги теплопостачання для мешканців Квасилова, яких обслуговує комунальне підприємство «Рівнерайкомуненергія», затвердили вчора, 28 вересня, на сесії Рівненської районної ради.

Депутати вирішили встановити тариф на тепло для населення Квасилова такий же, як і у Рівному – 34,78 гривні за 1 метр квадратний та 1 457,09 гривні за 1 гігакалорій. Такий тариф є меншим, ніж пропонувало затвердити комунальне підприємство «Рівнерайкомуненергія».

Натомість, голова Рівненської районної ради Віталій Стельмах зазначив, що керівництво району враховує інтереси мешканців селища не зважаючи на те, що Квасилівська селищна рада так і не подала жодних своїх пропозицій стосовно встановлення газових лічильників, утеплення будинків та інших заходів, завдяки яким можна було б зменшити тариф на тепло для людей.

Нагадаємо, що напередодні частина депутатів, а також виконком Квасилівської селищної ради прийняли звернення до районної ради з проханням затвердити новий тариф на теплопостачання для мешканців селища на одному рівні з містом Рівним. На сесії Рівненської районної ради були присутні чимало квасилівчан.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...