Квасилівчанки взяли участь в «Параді наречених»

bhJHRLFjAss

Одразу кілька дівчат з Квасилова взяли участь в традиційному «Параді наречених», який відбувся на Театральній площі Рівного у неділю, 29 червня. Серед них – Катерина Рощук та Валентина Колодяжна.

«Парад наречених» пройшов у Рівному вже четвертий рік поспіль. Цього разу в ньому взяли участь 80 молодих заміжніх дівчат, найщасливіший день яких відбувся не так давно. Учасниці демонстрували глядачам власні весільні сукні. Крім того, у рамках заходу відбувалися конкурси з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу.

Цьогорічний «Парад наречених» відбувався під знаком казкової тематики. Тож і образи учасниць були відповідними. Організатори «Параду наречених» Ірина Яськова та Катерина Філатова підкреслюють, що особливістю цього заходу є його масовий характер, він популяризує сімейні цінності, добробут та важливу роль родини в житті кожної людини.

Учасниці «Параду наречених» з Квасилова Катерина Рощук найбільше сподобалися креативність зачісок та макіяжу конкурсанток:

– Подібного у Рівному я ще не бачила. Одразу видно, що образ усіх учасниць створювали справжні професіонали. Вражає кількість дівчат, що взяли участь в «Параді наречених». Їх було дуже багато. Звісно, на власне весілля в такому образі не з’явишся, але подивитися було дуже цікаво. Оскільки тематика заходу була казковою, то у мене був образ Чаклунки. Ми намагалися підняти настій людям, адже таку кількість наречених у вишуканих сукнях більше вони не побачать ніде.

ufgtkNsZf78

Катерина Рощук

Позитивні емоції після своєї участі в заході переважають і у іншої квасилівчанки – Валентини Колодяжної:

– Впродовж підготовки до «Параду наречених», з нами працювали 14 команд з різних рівненських перукарень та салонів краси. З шостої ранку до дванадцятої години над нами «чаклували» професіонали. Потім ми вирушили на фотосесію в козацький табір, від якої лишилися лише найприємніші враження. Багато наречених наважилися проїхатися верхи на конях навіть у весільних сукнях. Від Свято-Покровського собору до Театральної площі ми їхали на лімузині та байках. Далі ж, усі конкурсантки демонстрували себе у всій красі на спеціально встановленій сцені, розміщеній поблизу музично-драматичного театру, а публіка та журі нас оцінювали. На власному весіллі я навряд чи змогла б приміряти на себе образ Круелли де Віль, а тут така змога у мене з’явилася. Основною вимогою Параду була необхідність втілення образу казкового персонажу. Моя команда поставилася до цього дуже серйозно та креативно, за що я їй дуже вдячна.

bJAgJ09WqFw

Валентина Колодяжна

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (7 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...