Квасилівчани платитимуть за тепло більше?

Квасилівчани платитимуть за тепло більше

Уже найближчим часом комунальне підприємство «Рівнерайкомунеергія» планує збільшити вартість тарифів на послуги теплопостачання для мешканців Рівненського району, в тому числі – і для квасилівчан. Відповідну інформацію представники адміністрації КП «Рівнерайкомунергія» оприлюднили сьогодні в рівненському міськрайонному тижневику «Слово і час».

За новими тарифами від КП «Рівнерайкомуненергія», якщо вони будуть затверджені, вартість 1 гігакалорію теплової енергії з ПДВ для населення складатиме 533,96 гривні (нинішня ціна – 396,59 гривні). Для інших категорій споживачів вартість 1 гігакалорію зросте з 1017,66 гривні до 1536,94 гривні. Разом з тим, як повідомляє адміністрація КП «Рівнерайкомуненегія», вартість 1 квадратного метра загальної опалювальної площі за місяць в опалювальний період для населення у майбутньому може становити 11,32 гривні (нинішня ціна – 9,60 гривні). Для інших категорій споживачів тариф зросте з 26,54 гривні до 28,95 гривні.

Рішення збільшити вартість тарифів на послуги теплопостачання керівництво КП «Райкомуненергія» пояснює постійним зростанням вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, мінімальної заробітної платні, а також змінами в цінах на воду та водовідведення.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...